Půjčka na auto bez registru a bez doložení příjmu

Hledám půjčku do 70 tisíc korun na auto. Potřebuji půjčit peníze bez doložení příjmu, kde by nevadilo, že mám záznam v registrech. Jsem momentálně bez práce, ale budu nastupovat do zaměstnání s čistou mzdou 30 tisíc korun. Peníze bych vrátil do 6 až 12 měsíců.

Potřeboval bych půjčit peníze na koupi ojetého auta. Stačila by mi půjčka řádově do 50 – 70 tisíc korun, abych nekupoval nějakou úplnou „popelnici“, ale něco, co alespoň pár roků vydrží. Peníze bych potřeboval půjčit na 6 až 12 měsíců – podle toho, jak se domluvíme.

Jsem ale momentálně nezaměstnaný. Už asi půl roku jsem bez práce – dělal jsem jen různé „bokovky“, s platbou v hotovosti na ruku.

Teď se mi ozval můj bývalý šéf, že by mě zase vzal zpět o práce. Musel jsem tam skončit loni na podzim, kvůli epidemii COVID, protože firma radikálně omezovala výrobu. Teď se jim to tam ale zase rozjíždí, a tak by mě vzali zpět.

K tomu ale potřebuji auto, abych mohl dojíždět. Je to asi 40 kilometrů od vesnice, kde bydlím a není tam žádné spojení. Moje staré auto ale před dvěma měsíci odešlo. Zatím jsem to neřešil, protože jsem nepotřeboval nikam moc jezdit. Ale teď je to docela aktuální.

Bohužel ale momentálně nemohu doložit žádný příjem a to je celkem problém. Tak hledám někoho, kdo by mi byl schopný půjčit třeba na směnku. Nepotřebuji moc peněz, jen abych za to zaplatil něco, co bude mít 4 kola a volant.

Peníze bych vám splácel buď měsíčně, nebo jednorázově. Pokud teď nastoupím do práce, tak bych měl mít zase okolo 30 tisíc čistého (tolik jsem bral, než mě propustili). Takže bych vám půjčku mohl splatit do 6 až 12 měsíců – záleží i na tom, o kolik si řeknete navíc.

Vím, že mám z minulosti i nějaké záznamy v registrech. Takže bych potřeboval najít někoho, kdo mi půjčí i bez registru a bez doložení příjmu.

Pokud je někdo schopný půjčit peníze na směnku na auto, tak se mi co nejdříve ozvěte!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou