Půjčka na zaplacení pohledávky pro OSVČ bez daňového přiznání

Hledám půjčku do 50 000 Kč na zaplacení pohledávky, jinak mi hrozí exekuce. Je to urgentní, peníze potřebuji sehnat rychle. Půjčku bych mohl splácet měsíční splátkou 5000 Kč. Vrátil bych vám o 50% více, než byste mi půjčili. Podnikám jako OSVČ, zatím bez daňového přiznání a bez delší historie.
Hledám půjčku do 50 000 Kč, kterou bych si chtěl vzít na zaplacení jedné pohledávky. Dlužím na výživném, a pokud tuto pohledávku rychle nevyrovnám, tak mi možná hrozí i exekuce. A tomu bych se chtěl vyhnout. Chtěl bych si tedy půjčit cca 50 tisíc korun a pohledávku jednorázově zaplatit. Vám bych pak splácel měsíční splátku.

Momentálně asi nemám šanci na získání půjčky od banky nebo jinde. Začal jsem podnikat jako OSVČ, a zatím podnikám teprve 4 měsíce. Daňové přiznání budu podávat až za delší dobu, a když jsem se zkoušel ptát na možnost půjčky, tak prý zatím nemám žádnou podnikatelskou historii.

Moje podnikání je vlastně zaměstnání. Pracuji jen pro jednu firmu, skoro jako zaměstnanec, fakturuji jim každý měsíc stejnou částku. Je to 35 tisíc korun měsíčně, což je vlastně moje „výplata“. Mohu vám doložit faktury za poslední 3 měsíce a třeba i výpis z bankovního účtu, kam mi chodí tyhle platby (je to nový podnikatelský účet, takže tam nemám žádné velké pohyby).

Mohl bych vám splácet každý měsíc cca 5 tisíc korun. Navrhuji, že bych vám půjčku 50 tisíc korun splácel po dobu 15 měsíců, takže bych celkem vracel 75 tisíc korun, tedy o 50% více, než bych si od vás na začátku půjčil.

Samozřejmě, tohle je jen můj návrh a záleží i na tom, jaké jsou vaše požadavky. Jsem přístupný jakékoliv jiné rozumné dohodě. Vím, že si nemohu moc vybírat. Pokud bude vaše nabídka půjčky férová, tak jsem ochotný akceptovat vámi navržené podmínky. Pochopitelně ale jenom bez placení jakýchkoliv poplatků předem.

Půjčku na zaplacení dluhu na alimentech, bych potřeboval sehnat poměrně rychle. Pokud celou věc během krátké doby nějak nesrovnám, tak hrozí, že to začne řešit exekutor. To by se pak celý dluh zbytečně zvyšoval a určitě by z toho byly jen další problémy.

Vím, že je to moje chyba, ale byl jsem teď nějakou dobu bez práce, a žil jsem jenom z podpory od Úřadu práce a sociálních dávek, a to není moc peněz. Docela dlouho mi trvalo, než jsem našel tuhle práci (podnikání), kterou teď dělám. Takže jsem do toho spadl trochu ne vlastní vinou.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou