Půjčka pro osoby v exekuci nebo po skončení insolvence

Nabízíme půjčky i pro lidi s exekucí, nebo pro ty co mají po skončení insolvence. Může to být půjčka v hotovosti na ruku do 50 000 Kč. Nebo i bezhotovostní úvěr do 2 miliónů korun. U vyšší sumy je ale požadována zástava, ručení nebo nějaká záruka. Půjčky jsou bez poplatků předem.
Trápí vás nějaké velké finanční problémy, kvůli kterým jste se dostali do exekuce? Nebo dokonce i do insolvence? Můžeme vám nabídnout pomocnou ruku. Nabízíme půjčky i pro osoby v exekuci, nebo pro ty, kdo mají po skončení insolvence.

Jsme vám schopni nabídnout zprostředkování půjčky do 50 000 Kč v hotovosti na ruku i bez ručení a bez zástavy. To, že jste v exekuci, nemusí být problém. Pokud máte nějaký stabilní příjem, ze kterého budete schopni splácet, tak si i vy můžete půjčit peníze.

Pokud by vám nestačilo 50 000 Kč v hotovosti, tak vám můžeme nabídnout i podstatně vyšší částky. U nich je už ale vyžadována nějaká zástava nebo ručení. Pak vám můžeme nabídnout půjčku až do 2miliónů korun (odvíjí se od poskytnuté zástavy/záruky/ručení).

Poskytujeme i půjčky pro lidi po skončení insolvence. Pouze pokud jste zatím stále v insolvenci a splácíte své dluhy, tak vám momentálně pomoci nemůže. Po skončení insolvence je to ale možné.

Pro vyřízení půjčky v hotovosti do 50 tisíc korun, nebo i nějaké vyšší sumy, nás stačí kontaktovat a my se vám obratem ozveme zpět.

Napište nám, kolik byste potřebovali půjčit peněz, jaké jsou vaše příjmy, a jak byste půjčku chtěli splácet. Zda jednorázově, nebo prostřednictvím pravidelných splátek. Pokud byste chtěli poskytnout půjčku nad 50 tisíc korun, pak nezapomeňte napsat, jestli máte možnost poskytnutí nějaké zástavy, záruky nebo ručení.

Půjčky zprostředkujeme bez placení poplatků předem. Nic nám neplatíte předem. Budete platit pouze pravidelnou nebo jednorázovou splátku, podle toho jak se dohodnete.

Vyřízení půjčky je možné i během několika málo dní. U půjček v hotovosti si domluvíte osobní setkání, na kterém byste předložili požadované doklady a potvrzení. A ihned můžete dostat peníze v hotovosti na ruku. Exekuce nebo ukončená insolvence nevadí.

Půjčky ale pochopitelně nabízíme i všem dalším zájemcům  – pro zaměstnance, pro podnikatele, pro OSVČ, pro důchodce, pro cizince nebo i pro maminky na mateřské či rodičovské. Stačí se jen zeptat a uvidíme, zda v pro vás máme nějakou nabídku. Nic vás to nestojí.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou