Půjčka pro OSVČ s exekucí bez registru a bez zástavy

Nabízíme půjčky pro OSVČ i s exekucí. Můžeme vám nabídnout krátkodobý úvěr na směnku do 100 tisíc korun – na 6 měsíců. Nebo vám můžeme zajistit i dlouhodobější úvěr pro vaše podnikání. Stačí jen napsat, kolik potřebujete peněz a na jak dlouhou dobu.

Podnikáte a dostali jste se do nějakých finančních potíží? Pak bychom vám mohli nabídnout pomocnou ruku. Jsme schopni zprostředkovat úvěr i pro OSVČ s exekucí. Nabízíme půjčky bez registrů a bez zástavy všem podnikatelům, kteří nemohou sehnat finanční prostředky.

Pokud vás trápí nějaké finanční starosti a jste podnikatel (OSVČ), pak můžeme nabídnout pomoc s řešením vašeho trápení. Zajišťujeme úvěry pod OSVČ. Můžeme vám pomoci sehnat peníze na rozjezd podnikání, na provozní výdaje, nebo i na investice do nového vybavení pro vaši provozovnu, nebo na cokoliv dalšího.

Můžeme vám také nabídnout okamžitou půjčku až do 100 000 Kč, kterou si můžete vyřídit velmi rychle i bez dalších dokumentů a potvrzení. Půjčku do 100 tisíc korun je možné poskytnou okamžitě, jen na směnku, na 6 měsíců.

Nebo vám můžeme zajistit dlouhodobější úvěr i na podstatně vyšší částku. Zprostředkováváme úvěry pro podnikatele až do 1 miliónu korun nebo i na podstatně větší částky.

Záleží jen na vás, kolik peněz potřebuje. U vyšších částek nabízíme individuální posouzení účelu a výše úvěru. Na základě toho vám pak připravíme konkrétní nabídku na financování vašich potřeb.

Nabízíme i pomoc s vymáháním nezaplacených faktur. Pokud máte nějaké faktury nebo jiné pohledávky, pak je od vás můžeme za výhodných podmínek odkoupit. Získáte tak ihned potřebné finanční prostředky a nebudete muset čekat, až vám klienti zaplatí.

Pokud máte zájem o krátkodobou půjčku pro OSVČ (exekuce nevadí), nebo pokud hledáte dlouhodobější úvěr pro podnikatele, pak se nám určitě ozvěte.

Napište nám, kolik peněz byste potřebovali, za jakým účel a na jak dlouhou dobu. Spojíme se s vámi a pokusíme se najít nějaké vhodné řešení pro financování vašich potřeb.

Půjčky a úvěry pro podnikatele nabízíme i bez zástavy nemovitostí. Za naše služby nepožadujeme žádné platby předem.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou