Půjčka do 30 minut od soukromé společnosti – pro důchodce, zaměstnance, OSVČ, ženy na MD

Soukromá finanční společnost nabízí nebankovní půjčky od 30 000 Kč do 2,5 miliónu korun. Peníze mohou získat jak zaměstnanci, tak i OSVČ, důchodce, žena na mateřské, student, nebo ten kdo pracuje na brigádu. Půjčky i na směnku, jen na OP, bez registru a bez ručitele. Vyřízení do 30 minut.

Pomůžeme vám vyřešit vaši finanční situaci! Jsme soukromá finanční společnost, která se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček. Můžeme vám nabídnout nebankovní úvěry od 30 000 Kč až do 2,5 miliónu korun.

Pokud snad máte obtíže sehnat nějakou rozumnou půjčku, na zaplacení vašich finančních závazků, na úhradu poplatků za nájem, nebo za jiné výdaje v domácnosti, nebo i na cokoliv jiného, tak vám s tím můžeme pomoci.

Nabízíme vám diskrétní a solidní jednání. Ke každému požadavku našich klientů, přistupujeme individuálně, a díky tomu jsme schopni pomoci i těm, kterým byla žádost o půjčku zamítnuta jinde,

O půjčku od nás si mohou požádat jak zaměstnanci, tak i OSVČ. Nebo i důchodci, ženy na mateřské nebo rodičovské. Půjčku může získat i ten, kdo má jen nějakou brigádu. Nemáme žádnou podmínku nějakého minimálního příjmu, který byste museli mít, pro získání úvěru. Záleží jen na tom, kolik peněz potřebujete a na jak dlouhou dobu.

Půjčku od nás můžete mít do 30 minut. Ozvěte se nám s tím, co byste potřebovali. O kolik peněz by se mělo jednat a na jak dlouhou dobu je potřebujete. Předběžně se domluvíme na tom, zda je možné vašemu požadavku vyhovět, a jaké by byly podmínky.

Následně byste se dostavili na osobní schůzku do naší kanceláře. Zde bychom vyřídili všechny formality spojené s podpisem úvěrové smlouvy nebo směnky. A peníze byste dostali ihned v hotovosti, nebo převodem na účet v bance.

Nabízíme půjčky i na směnku, nebo jen na OP, bez zástavy, bez ručitele. Půjčky mohou být jen krátkodobé, s jednorázovou splátkou zapůjčené částky na konci dohodnuté doby splatnosti. Nebo to mohou být i dlouhodobější úvěry, s pravidelnými měsíčními splátkami.

Jsme flexibilní a dokážeme uspokojit nejrůznější požadavky. Pokud vás odmítli s žádostí o půjčku v bance nebo u nějaké velké nebankovní společnosti, vyzkoušejte, co vám můžeme nabídnout my. Uvidíte, že určitě nebudete zklamáni.

Kontaktuje ihned našeho finančního experta a dozvíte se více informací.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou