Půjčka v hotovosti se zástavou nemovitosti – exekuce nevadí

Nabízíme půjčky v hotovosti se zástavou nemovitosti. Peníze můžete mít rychle a exekuce nám nevadí. S exekutorem vyřešíme vše sami. Je to i bez kontrolování registrů a bez potvrzení o příjmu. Peníze splácíte od několika týdnů až 20 roků.
Nabízíme půjčky v hotovosti (hotovostní úvěry), ze soukromých zdrojů (půjčky od soukromých investorů). Nabídka, je určena pro majitele nemovitosti, kteří jsou schopni, za poskytnuté finanční prostředky ručit zástavou nemovitosti.

Finanční prostředky, můžete získat velmi rychle. A můžeme vám je vyplatit, i v hotovosti na ruku. Výše úvěru, je závislá na hodnotě zastavené nemovitosti. Doba splácení, je pak závislá na vašich individuálních požadavcích.

Běžně realizujeme, jak krátkodobé úvěry, se splatností v jednotkách týdnů či měsíců, tak i dlouhodobé úvěry, se splatností i 10 – 20 roků.

Od zvolené částky, doby splatnosti a dalších faktorů, se pak odvíjí i požadovaná úroková sazba. Neplatíte ale žádné další poplatky. Půjčku můžete kdykoliv doplatit předčasně a nic navíc vás to nestojí.

Půjčku v hotovosti je možné získat, i když jste v exekuci. Případné exekuce na nemovitost vyplatíme a s exekutorem vše vyřídíme. Vy se o nic nemusíte starat a ihned dostanete peníze v hotovosti. Bez poplatků předem, bez kontrolování registrů, bez toho, že byste nám museli předkládat potvrzení o příjmech.

Můžeme vám nabídnout jak klasickou půjčku se zástavou nemovitosti, tak i zpětný leasing nemovitosti, s neomezenou nájemní smlouvou a předkupním právem. Pokud je vaše situace už kritická, tak to pro vás může být řešením, jak zachránit svou nemovitost a časem ji získat zpět.

Půjčku v hotovosti se zástavou, vám můžeme poskytnout, i když máte na danou nemovitost sjednánu hypotéku.

Pro vyřízení půjčky, nás stačí ihned kontaktovat. Obratem vám zavoláme, nebo napíšeme a probereme, jaké jsou vaše požadavky, a co bychom vám mohli nabídnout.

Nebudeme po vás požadovat žádné placení poplatků předem. První peníze, které od vás budeme chtít, bude až za první splátku půjčky. Jinak je to zcela bez poplatků předem.

K vyřízení půjčky, je potřeba jen minimum dokladů. Nepotřebujete výpis z registrů nebo potvrzení o příjmu. Základní odhad ceny nemovitosti, provádíme už na základě zaslaných fotografií.

Nevadí nám, když jste v exekuci. I s tím si dokážeme poradit, a vyřešit vaše finanční starosti.

Nebojte se ihned zavolat nebo napsat, garantujeme Vám slušné jednání, nikdo Vás nebude soudit.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Neomezená výše půjčky, Půjčka se zástavou nemovitosti, Půjčky nabídka
Sekce: ,,,,,,,,,