Půjčky ihned bez zástavy nemovitosti i bez nahlížení do registru

Nabízíme půjčky pro zaměstnance, pro důchodce, pro podnikatele nebo i pro právnické osoby. Půjčky jsou poskytovány bez nahlížení do registru. Každá žádost je posuzována individuálně. Velké procento schválení žádosti. Neplatíte žádné poplatky, ani nevoláte na drahá čísla. Půjčky jsou poskytovány bez zástavy.

Máte hluboko do kapsy, a potřebujete rychle půjčit peníze? Pak zde pro vás máme pomocnou ruku. Můžeme vám zajistit financování vašich potřeb, za velmi výhodných podmínek. Nabízíme půjčky pro zaměstnance, pro důchodce, pro podnikatele nebo i pro firmy (právnické osoby).

Získat půjčku od nás, může úplně kdokoliv. Nabízíme individuální podmínky. Nejsme žádná velká banka, které byste se museli přizpůsobovat vy. My se naopak pokusíme přizpůsobit vám. Vašim možnostem a vašim potřebám.

Řešíme jak klasické půjčky na cokoliv (v hotovosti nebo na účet v bance), tak i vyplacení exekucí, nebankovní hypotéky, hypotéky a úvěry na bydlení, na družstevní byt, půjčky pro podnikatele, a další.

Peníze si u nás může půjčit ten, kdo má nějaký pravidelný příjem. Například zaměstnanci s příjmem ze zaměstnání nebo z nějaké brigády DPP či DPČ. Nebo to mohou být i podnikatelé (OSVČ), s příjmem z podnikání.

Dokážeme ale pomoci i těm, kdo nepracují nebo nepodnikají. Máme půjčku i pro důchodce, pro nezaměstnané bez příjmu, nebo pro maminky na mateřské či rodičovské dovolené.

Dokážeme zajistit finanční prostředky i pro rizikovější klienty. Pokud máte nějaké nesplacené pohledávky, záznamy v registru dluhů či jiný „škraloup“, pak to není nepřekonatelná překážka. Posoudíme vaše individuální úvěrové možnosti, a připravíme nabídku i pro vás.

Máte velké dluhy a hrozí vám exekuce? I s takovou situací si dokážeme poradit. Můžeme za vás převzít jednání s exekutorem, a zaplatit vaše pohledávky. Pomůžeme vám s oddlužením nemovitosti nebo se zastavením exekuce.

Pro sjednání úvěru, nemusí být nutná ani zástava nemovitosti nebo jiná forma ručení. Záleží na tom, kolik potřebujete půjčit peněz, na jak dlouhou dobu, zda máte nějaké doložitelné příjmy, a na dalších faktorech.

Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně, s přihlédnutím k vašim reálným možnostem a schopnostem splácet. Máme opravdu velké procento schválených žádostí.

Nabízíme férové podmínky a především rychlé zpravování vašich požadavků. Neplatíte žádné poplatky předem, nevoláte na nějaká drahá telefonní čísla.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou