Nová půjčka na směnku od soukromé osoby se 100% úrokem

Nová půjčka na směnku od soukromé osoby, nabízí až 500 tisíc korun. U půjčky budete platit úrok 100%. Vracíte tedy přesně dvojnásobek toho, co jste si na začátku půjčili. Peníze je možné dostat i na zaplacení dluhů nebo exekuce. Nevadí ani záznam v registru, nebo že jste bez příjmu.

Potřebujete snad rychle sehnat peníze, na zaplacení dluhů, exekuce nebo i na cokoliv jiného? Pak bychom vás chtěli informovat, že existuje nová půjčka od soukromé osoby, kde mohou dostat peníze i rizikoví klienti. Finanční prostředky si může zapůjčit skoro každý.

Nová soukromá půjčka na směnku, nabízí úvěr až do částky 500.000 Kč bez zástavy. S nějakou zástavou nebo s ručením, to může být i podstatně vyšší suma.

Půjčka se realizuje na směnku. Žádné složité vyřizování nějakých žádostí, papírů. Žádné neprůhledné smluvní podmínky, napsané drobným písmem na několika stránkách formátu A4. Nic takového.

Snadno a jednoduše, si můžete vypůjčit peníze. Je to šance i pro lidi s exekucí. Nebo pro ty, kdo mají záznam v registrech. Nebo i pro lidi bez příjmů, či prostě pro kohokoliv, kdo právě potřebuje peníze.

Půjčka na směnku od soukromé osoby, má velmi jednoduché podmínky. Peníze dostanete ihned v hotovosti na ruku. A po uplynutí dohodnuté doby, vracíte přesně dvojnásobek (vracíte o 100% více). Neplatíte tedy žádné poplatky předem. Ani žádné jiné poplatky nebo splátky.

Celou půjčku budete vracet jednorázovou splátkou ve výši přesně dvojnásobku půjčené částky. Úrok u této nové půjčky na směnku, je tedy přesně 100%.

Někomu se může zdát úrok 100%, jako nepřiměřeně vysoký. Když si ale spočítáte, kolik zaplatíte u půjčky, kterou splácíte několik roků, tak dost často zaplatíte i více.

Není velkou výjimkou, že u některých nebankovních půjček, si půjčíte 10 000 Kč a za měsíc musíte vracet třeba i 13 000 Kč. Pokud byste si takto půjčili peníze na celý rok, tak zaplatíte třeba i 300% navíc.

Mnoho půjček (zvláště těch nebankovních), má RPSN i několik tisíc procent. Tato nová půjčka, to má ale jednoduché. Vrací se přesně jen dvojnásobek půjčené částky. A peníze můžete mít k dispozici i na několik měsíců, nebo i na delší dobu. Záleží na tom, co přesně potřebuje.

Peníze můžete použít na cokoliv bez prokazování účelu úvěru. Pokud vám hrozí například dražba nemovitosti kvůli exekuci. Nebo vás ničí drahé splátky úvěrů i banky nebo nějaké nebankovní společnosti. Nebo vám nikde nechtějí půjčit, protože jste bez příjmu nebo máte záznam v registru, pak by se vám mohla hodit právě tato nová půjčka na směnku.

Poskytovatelem úvěru na směnku, je soukromá osoba. Díky tomu je zde možnost individuálního přizpůsobení půjčky, podle toho, jak právě potřebujete. Dá se jednat o výši úvěru, o době splatnosti nebo i o dalších podmínkách. Stačí se jen zeptat!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou