Nová půjčka bez registru – půjčíme i lidem v exekuci (peníze i bez zástavy)

Půjčka i pro lidi s exekucí (vyplacení exekuce bez navýšení) nebo pro ty, kdo potřebují konsolidaci jiných půjček a úvěrů (včetně mikro-půjček před výplatou). Záznam v registru nevadí. Peníze na cokoliv do 5 dnů. Minimální požadavky na zájemce o peníze!
Máte zrovna hluboko do kapsy, velké dluhy nebo na vás dopadly nečekané výdaje? Stalo se vám, že vás jinde odmítli a peníze vám nepůjčí? Máte už několik jiných menších půjček, a chtěli byste je sloučit do jedné a platit jen jednu rozumně vysokou měsíční splátku?

Naše nová půjčka, je určena i pro ty, kdo nebyli úspěšní s žádostí o peníze jinde. U nás to jde snadněji a s úsměvem. Posoudíme vaše požadavky a vaše možnosti, a určitě vám nabídneme nějaké řešení.

Pokud máte velké dluhy, spoustu jiných půjček (včetně nebankovních mikro-půjček), nebo potřebujete peníze, a nemůžete je sehnat kvůli záznamu v registru, pak pro vás může mít pomocnou ruku.

Dokážeme zařídit vyplacení úvěrů, půjček a drahých kreditních karet. Všechny finanční závazky mohou být sloučeny do jedné půjčky, kde pak splácíte jen jednu měsíční splátku.

Celková doba splatnosti se může natáhnout podle toho, jak potřebujete. Aby výsledná splátka byla co nejnižší a odpovídala vašim aktuálním finančním možnostem.

Půjčka může být dostupná i pro lidi v exekuci. Pomůžeme vám při jednání s exekutorem. Můžeme se domluvit i na vyplacení exekuce (uhradíme za vás celou pohledávku v exekuci). Dluh za exekuci, tím převedeme do režimu klasické půjčky na splátky.

Nabízíme půjčky se zástavou (pro vyšší částky) i bez zástavy. Půjčky se zástavou je možné vyřídit i bez doložení příjmů. U půjček bez zástavy, ale musíme trvat na prokázání alespoň nějakého minimálního příjmu (pravidelný měsíční příjem).

Případný zájemce o peníze, by měl splňovat několik minimálních požadavků:

  • věk alespoň 18 roků (a svéprávnost)
  • měl by to být občan ČR (nebo zde mít alespoň dlouhodobý/trvalý pobyt – šance na získání půjčky i pro Slováky nebo i pro jiné cizince)
  • záznam v registru dluhů, nebo aktivní exekuce nám nevadí (záleží na individuálním posouzení)
  • pro vyřízení půjčky může být požadována záruka (zástava), pak je to bez doložení příjmu
  • pro vyřízení půjčky může být požadováno doložení nějakého pravidelného příjmu (čím vyšší měsíční příjem, tím vyšší úvěr může být schválen), pak je půjčka bez zástavy (nebo i bez jiného ručení)

Na rozdíl od nebankovních mikro-půjček před výplatou, vám nemůžeme slíbit peníze ještě dnes. Vyřízení všeho potřebného trvá ale jen pár dní. Můžeme vám garantovat peníze do 5  pracovních dnů, pokud dojde k doložení všech nezbytností a pokud vám budou vyhovovat naše podmínky.

Neplatíte žádné poplatky a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify, jako tomu bývá u některých konkurenčních firem!

Finanční prostředky je možné dostat na cokoliv – půjčky jsou bezúčelové. Můžete si půjčit na vyplacení exekuce, na konsolidaci jiných finančních závazků (půjčky, úvěry, kreditní karty či cokoliv jiného).

Za peníze od nás, si můžete koupit nové (nebo ojeté) auto, pustit se do podnikání, nebo vyrazit někam na letní dovolenou. Je to jenom na vás!

Pokud potřebujete půjčit jenom například 10 000 Kč nebo 20 000 Kč na nutné výdaje před výplatou, nebo pokud potřebujete například 100 000 Kč či více na jiné větší výdaje, pak je to možné. Stejně tak je možné jednat i o úvěru ve výši několik stovek tisíc korun nebo i o vyšší částce.

Ke každému zájemci o peníze, který se na nás obrátí, přistupujeme individuálně. Abychom společně mohli začít hledat řešení pro vaše finanční trápení, pak nás stačí kontaktovat.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou