Půjčka 10 000 Kč na směnku, na 3 měsíce (invalidní důchodce)

Hledám půjčku na směnku do 10 000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení nedoplatku za elektřinu u ČEZ. Peníze bych vrátil za 3 měsíce, i s navýšením, o které si řeknete. Jsem invalidní důchodce (můj invalidní důchod je jen 10 tisíc Kč). Mám k tomu i další práci, ale jen „na černo“ – nemohu doložit příjem.

Poptávám možnost půjčky do 10 000 Kč na směnku. Peníze potřebuji jen na kratší dobu. Vše bych vrátil za 3 měsíce (buď vše naráz, nebo zaplatím 3 měsíční splátky). Akceptuji jakékoliv rozumné navýšení, peníze ale potřebuji sehnat rychle.

Jsem invalidní důchodce (můj invalidní důchod je cca 10 tisíc korun). Kromě toho, mám i další příjmy, ty jsou ale všechny bokem (pracuji tzv. „na černo“ – bez smlouvy, peníze dostávám na ruku, a pochopitelně k nim nemám a nemohu mít žádné potvrzení).

Vzhledem k tomu, že můj „oficiální“ příjem, je jen velmi nízký, tak mi nikde nechtějí půjčit ani malou částku, jako je těch 10 000 Kč, které nyní akutně potřebuji.

Přitom nejsem žádný neplatič. Nikomu nic nedlužím, nejsem v exekuci nebo v insolvenci. Mám pravidelně peníze a mohu splácet. Jen většinu příjmu, nemohu nijak doložit.

Kvůli aktuální vysoké inflaci a zdražování elektřiny a plynu, jsem se dostal do finanční tísně. Od ČEZ, mi přišel velmi vysoký nedoplatek, který prostě nejsem schopný naráz zaplatit. Potřeboval bych tedy půjčit 10 tisíc korun. Peníze bych postupně splatil, během 3 měsíců.

Hledám někoho, kdo by mi půjčil peníze, třeba na směnku, a nevadilo by mu, že mám oficiálně jen příjem z invalidního důchodu (který je nízký).

Nemám bohužel nic, co bych mohl dát do zástavy, za půjčené peníze. Bydlím jen v podnájmu, automobil nevlastním. A doma ani nemám nic cennějšího, co by stálo za řeč. Nemám tedy žádné ručení nebo zástavu za půjčku.

Jsem ochotný akceptovat jakékoliv rozumné podmínky, Nevadí mi ani vyšší úroky – vrátím vám, kolik si řeknete.

Nenabízejte mi, ale prosím, nějaké pofidérní půjčky, kde se musí platit něco předem, nebo tak něco. Potřebuji jen půjčit 10 tisíc korun. Nechci si sjednávat nějaké pojištění, nebo platit cokoliv předem. To je doufám jasné.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou