Půjčka 10 000 Kč pro maminku na MD – delší doba splatnosti

Hledám půjčku do 10 000 Kč, dostupnou i pro ženy na mateřské. Rozbila se mi pračka, a já potřebuji koupit novou. Mohu splácet maximálně 1000 Kč měsíčně. Dostávám rodičovskou od státu a další sociální dávky. Nemám žádné dluhy nebo exekuce.

Jsem mladá maminka na MD, která má dvě krásné malé děti. Bohužel jsem ale na děti jen sama, a je to hodně složité. Chybí nám penízky, a jakákoliv nečekaný výdaj, byť i jen úplně malý, je hotová katastrofa.

Potřebovala bych půjčit 10 000 Kč, které bych mohla splácet delší dobu. Jsem momentálně odkázaná jen na příjem od státu. Dostávám rodičovský příspěvek, přídavky na bydlení a příspěvky na dítě. Ty vám mohu doložit. Otec na děti neplatí a mě tak nezůstává moc peněz.

Bohužel momentálně nemám žádný jiný příjem. Děti jsou ještě malé, a do školky mi je zatím nevezmou a babičku na hlídání už nemám. Situace by se mohla zlepšit za půl roku, to už mám slíbenou školku, a pak bych šla zpátky do práce, alespoň na částečný úvazek.

Momentálně jsem se dostala do složité situace. Porouchala se nám pračka, a já potřebuji koupit novou. Se dvěma malými dětmi, se bez pračky žít nedá, to si asi dovedete představit. Sice mi teď vypomáhá sousedka, mohu si vyprat u ní, je mi ale jasné, že to je jen dočasné. Potřebuji akutně koupit novou pračku, a tak bych potřebovala půjčit 10 000 Kč.

Nemám ale žádné úspory – s tím co dostávám od státu, se nic ušetřit nedá. Zkoušela jsem najít nějakou půjčku i pro maminky na mateřské, je to ale bída. Maminkám na mateřské, se buď nepůjčuje vůbec, nebo jsou to jen nějaké krátkodobé půjčky, kde bych musel peníze vracet už za měsíc nebo dva. A takhle rychle to já dohromady nedám.

Z toho, jaké mám nyní příjmy, mohu splácet maximálně 1000 Kč měsíčně. Půjčku bych tedy potřebovala splácet přibližně rok – záleží na tom, kolik budou úroky. Zaplatím vám, co si řeknete, hlavně, když mi pomůžete vyřešit tenhle problém.

Pokud by byl někdo ochotný půjčit 10 tisíc korun mamince na mateřské, tak se mi prosím určitě ozvěte. Mohu vám doložit výpisem z účtu, že mi pravidelně každý měsíc chodí peníze od státu.

Nemám žádné dluhy, nesplácím žádné půjčky, nikdy jsem nebyla v exekuci. Jsem normální slušná ženská, která pracuje, ale teď je na mateřské a jen a všechno sama :(.

Pokud je někdo ochotný pomoci, tak mi dejte vědět. Budu vám moc vděčná!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou