Půjčka 100 000 Kč (i v hotovosti) od soukromé osoby – bez zástavy, bez poplatku předem

Půjčka od soukromé osoby (od soukromého investora) nabízí možnost získat až 100 000 Kč v hotovosti na ruku. Půjčka může být buď na směnku (peníze se vrací jednorázově za 3 nebo 6 měsíců), nebo to může být půjčka se splátkovým kalendářem (pravidelné týdenní nebo měsíční splátky).

Aktuální  finanční/ekonomická situace, může být značně složitá, pro řadu lidí. Velmi vysoká inflace, dramatické zdražování elektřiny a plynu, velká nejistota ohledně zaměstnání, propouštění, atd. Hodně lidí, se může poměrně snadno dostat do situace, kdy akutně potřebují sehnat peníze.

Ne každý, má ale možnost získat půjčku od banky nebo jinde. Banky půjčují jen lidem, co mají stabilní příjmy, které mohou doložit. A  také jenom těm, kdo splní i další přísné podmínky.

Poměrně hodně lidí, ale pracuje jen třeba na dohodu DPP nebo DPČ, nebo mají příjmy takzvaně „na ruku“. Další lidé mají exekuce nebo jsou v insolvenci, a to pak nemají šanci získat od banky nějaké peníze.

I pro ty, kdo mají potíže získat půjčku od banky, ale existuje řešení. Jedním z nich, je i tato půjčka do 100 000 Kč od soukromé osoby.

Půjčení peněz (maximálně do 100 tisíc korun), nabízí soukromý investor všem, kdo aktuálně potřebují sehnat nějaké finanční prostředky. Peníze je možné půjčit na cokoliv, co potřebujete.

Základní podmínky, pro půjčení peněz, jsou velmi prosté. Půjčka může být poskytnuta všem, kdo si o ně požádají. Nejsou žádná omezení. Každá žádost, o půjčení finančních prostředků je vyhodnocena individuálně.

O peníze si mohou požádat i ti, kdo jsou například v exekuci nebo i ti, kdo se potýkají s insolvencí.

Stejně tak je možné, aby byla půjčka schválena i lidem, co jsou momentálně bez příjmu, nebo těm, kdo pracují „na černo“ a nemohou svoje příjmy doložit.

Půjčka, je realizována, buď jako půjčka na směnku, nebo jako půjčka se splátkovým kalendářem.

U půjčky na směnku, dostáváte peníze ihned na ruku (je možné vyplacení půjčky v hotovosti). A peníze vracíte po uplynutí dohodnuté doby. Peníze se obvykle půjčují na 3 nebo 6 měsíců (individuálně je možné domluvit i jinou dobu).

U půjčky se splátkovým kalendářem, se dohodnou pravidelné týdenní nebo měsíční splátky. Podle částky, kterou si půjčíte, je pak půjčku možné splácet i delší dobu (maximálně 2 roky).

Za vyřízení žádosti o půjčku, se neplatí žádné poplatky předem. Platí se jen pravidelné splátky (u splátkového kalendáře) nebo se jednorázově splácí celá půjčka naráz (u půjčky na směnku). Kromě samotné částky, kterou si půjčíte, platíte i příslušné navýšení (úroky).

Vyřízení půjčky, je možné i bez zástavy, nebo bez ručitele. Peníze je možné získat, i bez prokazování výše příjmu (u nezaměstnaných nebo těch kdo pracují „na černo“).

Výše úroků, je stanovena individuálně na základě toho, kolik si chcete půjčit, a jak je individuálně vyhodnocena schopnost splácet půjčku. Maximální výše úroku, u půjčky na směnku je 100%, obvykle je to ale podstatně méně.

Pro konkrétní kalkulaci půjčky od soukromého investora, zašlete svoji poptávku – kolik peněz potřebujete půjčit, na jak dlouhou dobu, jaké jsou vaše příjmy, zda jste v exekuci/insolvenci, na jak dlouho potřebujete peníze, jestli chcete splácet jednorázově (směnka) nebo postupně (splátkový kalendář).

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou