Půjčka 180 tisíc korun na zaplacení jiných půjček (konsolidace finančních závazků)

Potřeboval bych půjčit 180 tisíc korun, abych z nich mohl zaplatit svoje 3 současné půjčky a pak splácet jen jednu měsíční splátku. Jsem zaměstnaný a mám měsíční čistou mzdu 28 tisíc korun. Mohu platit splátku do 4 tisíc korun měsíčně. Jsem svobodný, bezdětný a bydlím sám.
Obracím se zde s žádostí o pomoc. Bohužel jsem se dostal do špatné situace, celé se to nějak zamotalo, a já nevím, jak z toho ven. Potřeboval bych půjčit cca 180 tisíc korun. Peníze bych mohl splácet každý měsíc, mohu posílat cca tisíc korun.

Jsem zaměstnaný, a vydělávám v průměru asi 28 tisíc korun čistého. Až do celkem nedávné doby, jsem neměl žádné velké starosti. Měl jsem sice jednu půjčku, a splácel jsem auto, které jsem si koupil na splátky, to jsem ale bez problémů zvládal.

Pak jsem se rozešel s přítelkyní, a musel se odstěhovat a začít si platit sám celý nájem za byt.

V poslední době, šly nájmy opravdu nahoru, a mně to dost nabouralo rozpočet. Musel jsem si vzít půjčku od Providentu, abych měl na zaplacení kauce nájmu.

Potom se mi porouchalo auto, které nutně potřebuji kvůli práci, a já si vzal ještě jednu půjčku. A tím se to celé definitivně pokazilo. Najednou jsem musel platit drahý nájem sám, splácet 3 půjčky a ještě platit za auto. A přestávám to zvládat.

Chtěl jsem tuhle situaci vyřešit nějakou konsolidací půjček, abych mohl platit méně, nějakou rozumnou měsíční částku, kterou si mohu dovolit, ale žádost o konsolidaci mi zatím všude zamítli. Nevím, co mám dělat.

Potřeboval bych půjčit 180 tisíc korun, ze kterých bych splatil všechny půjčky, které nyní mám. To by mi hodně ulevilo. Pokud bych pak mohl půjčku splácet částkou do 4 tisíc korun měsíčně, tak bych to měl bez problémů zvládat.

Mám stabilní práci, a nebojím se, že bych o ni přišel. Pokud se mi povede snížit měsíční splátky na nějakou rozumnou úroveň, tak už si s tím poradím.

Jsem svobodný, bezdětný a bydlím sám v podnájmu. Neutrácím za blbosti, nekouřím a skoro ani nepiju. Jsem poctivý, slušný člověk, kterému se prostě jen nějak zamotal život a nevím jak z toho ven.

Nechtěl bych se dostat do nějakých problémů s exekutorem. Zatím se mi podařilo zaplatit všechny splátky, co jsem měl, i když některé s menším zpožděním. Moc dlouho to už ale nevydržím a musím to nějak vyřešit. Proto potřebuju těch 180 000 Kč.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou