Půjčka na směnku 40 tisíc na dva měsíce – vyřízení ještě dnes (co nejrychleji)

Potřebuji velmi rychle vypůjčit 40000 Kč na zaplacení pohledávky. Hrozí mi exekuce. Potřebuju se vyplatit. Hledám půjčku na směnku, kde bych mohl dostat peníze ještě dnes, ihned na ruku. Jsem zaměstnaný, a bez dluhů.

Dostal jsem se do nepříjemné situace, a potřeboval bych velmi rychle půjčit peníze. Hledám nějakou půjčku na směnku, nebo i jinou formu, jak co nejrychleji sehnat peníze. Ideální by pro mě byla směnka, peníze ihned na ruku a vrátil bych je za dva měsíce.

Jsem svobodný mladý muž, který je zaměstnán a má relativně slušné a stabilní příjmy. Pracuju pro jednu zahraniční firmu (z Velké Británie). Práci vykonávám tady v ČR, příjem mi ale chodí z Anglie. Není to ale klasické zaměstnání, pracuji jen na smlouvu. To je asi jeden z důvodů, proč mi v bance nechtějí půjčit, protože tady v ČR nemám žádné příjmy.

Dostal jsem se nyní do nepříjemné situace. Zapomněl jsem zaplatit nějakou složenku, a teď mi přišel dopis od exekutora, že mám okamžitě zaplatit, jinak mi hrozí exekuce. Nechci mít zablokovaný účet v bance, nebo něco horšího.

Rád bych se tomu vyhnul a peníze exekutorovi co nejdříve zaplatil. Nejedná se o nijak závratnou sumu peněz. Postačilo by mi půjčit 40 000 Kč. Peníze bych byl schopný vrátit naráz už za dva měsíce. Peníze ale potřebuji sehnat rychle. Ideálně ještě dnes, nebo alespoň během několika málo dní.

Nevím, jaké jsou možnosti, si takto narychlo někde půjčit, a tak to zkouším i tady. Pokud někdo ví o nějaké možnosti, jak sehnat rychle půjčku, nebo je schopný nabídnout půjčení peněz třeba na směnku, tak se mi prosím ozvěte.

Potřebuji půjčit 40 tisíc korun na maximálně dva měsíce. Respektuji úroky a podmínky, rozhodující je pro mě rychlost vyřízení celé záležitosti.

Jsem svobodný a bez závazků. Bydlím sám v podnájmu a nemám žádné velké výdaje, nebo nějaké velké závazky. Příjem mám stabilní (mohu poslat například výpis z bankovního účtu). Jen to není z klasického zaměstnání – pracuji na smlouvu pro zahraničí firmu, a příjem mi chodí ze zahraničí.

Jsem soběstačný a pracovitý člověk. Nikdy dřív jsem neměl problémy s exekutorem nebo s insolvencí. Hlídám si výdaje tak, abych vždy vystačil. Nevím, jak se mi povedlo zapomenout na zaplacení té věci, ale stalo se. Je to moje blbost, a potřebuji to akutně nějak vyřešit.

Prosím o nabídku nějaké rozumné půjčky, jsem přístupný téměř jakékoliv dohodě, určitě se nějak domluvíme k oboustranné spokojenosti.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou