Soukromá půjčka 100 000 Kč na kauci za nové bydlení

Potřebuji sehnat půjčku 100 000 Kč na kauci za nové bydlení. Potřebuji rychle sehnat nové bydlení, protože mě přítelkyně vyhodila z bytu. Jsem zaměstnaný a mám i vedlejší příjem z podnikání. Mohu splácet 8 tisíc měsíčně. Mám ale záznam v registru a nemohu dát nic do zástavy. Akceptuji vyšší úroky.

Dostal jsem se do velmi nepříjemné situace. Rozešel jsem se s přítelkyní, u které jsem teď nějakou dobu bydlel. Vážně jsme se pohádali a ona mě vyhodila z bytu (byt je její). Musel jsem teď jít dočasně ke kamarádovi a sháním si nové bydlení.

Potřeboval bych půjčit částku cca 100 000 Kč, abych měl peníze na pokrytí všech věcí spojených s novým bydlením.

Budu muset zaplatit kauci za nový byt (všude chtějí alespoň dva nebo tři měsíční nájmy) a k tomu i nájem dopředu. A pravděpodobně i nějaké věci do bytu (nevím, zda se mi podaří sehnat nějaký alespoň částečně vybavený byt).

Nemám žádnou velkou finanční rezervu a tak bych potřeboval půjčit peníze. Jedná se mi o částku 100 tisíc korun (možná by stačilo i méně). Peníze bych potřeboval alespoň na několik měsíců.

Jsem zaměstnaný na HPP v jedné výrobní firmě. I když je teď ta epidemie, tak u nás je práce víc než dost. Kromě hlavního příjmu ze zaměstnání, mám i živnostenský list, a příležitostně mám i další příjmy.

Peníze bych vám mohl splácet měsíčně. Mohl bych posílat minimálně 8 000 Kč, takže bych půjčku nejpozději do 12 měsíců vrátil zpět. Pravděpodobně i dříve – mám i nějaké příjmy z podnikání, ty jsou ale nepravidelné, takže to nemohu předem garantovat.

Nemám bohužel nic, co bych mohl dát do zástavy ani žádné jiné ručení. V bance mi nepůjčí – před několika roky jsem měl nějaké nezaplacené účty. Už je to dávno zaplacené a nikde nic nedlužím, mám ale asi záznam v nějakém registru, a tak mi banka nic nedá.

Ideální by byla nějaká soukromá půjčky, třeba na směnku nebo na dlužní úpis. Bylo by fajn, kdybych mohl dostat peníze v hotovosti.

Respektuji vyšší úroky, počítám s tím, že za podobnou půjčku zaplatím dostat navíc. Pokud by ale někdo chtěl zaplatit něco předem, tak předem odmítám.

Nemám problém platit vyšší úroky, nebo zaplatit i nějakou provizi za zprostředkování půjčky – ale až po tom co dostanu peníze na ruku. Předem nejsem ochotný dát ani korunu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou