S.O.S. – okamžitá půjčka 30 000 Kč na 6 měsíců

Potřebuji okamžitě půjčit částku do 30 000 Kč. Peníze bych postupně splácel – vše vrátím do 6 měsíců. Bývalý zaměstnavatel mi nezaplatil dvě výplaty a já nyní hledám novou práci. Jsem bez příjmu a musím zaplatit nájem a splátky bance.

Jsem v zoufalé situaci, potřebuji velmi rychle půjčit peníze. Nevím, kde jinde už hledat pomoc, a tak to zkouším i zde. Volám o pomoc, „vysílám S.O.S.“, snad se najde nějaký dobrý člověk, který by mi pomohl.

Potřeboval bych akutně půjčit cca 30 000 Kč. Peníze potřebuji v hotovosti, co nejdříve. Ještě dnes, nebo maximálně během pár dní.

Nevlastní vinou, jsem se dostal do finančních problémů. V zaměstnání mi zaměstnavatel nezaplatil dvě poslední výplaty. Už tam nepracuji a hledám nové zaměstnání.

U první výplaty mi tvrdil, že to bude jen o 1 – 2 týdny zpoždění, protože právě mění banku a vyřizuje si nový účet. Pak přišly další výmluvy. Pak z toho najednou byl měsíc. Pak zase něco jiného. Nakonec to dopadlo tak, že už mi dluží dvě výplaty, a já jsem vyčerpal svoje finanční rezervy.

Potřebuji akutně zaplatit nájem a také splátky úvěru, který mám u svojí banky. Pokud nezaplatím, tak mi dost možná bude hrozit i výpověď z nájmu. A v bance po mě zase budou chtít zaplatit celou půjčku naráz, nebo na mě pošlou exekutora.

V bývalém zaměstnání jsem to již ukončil a hledám si teď novou práci. Takže jsem krátkodobě bez příjmu, ale počítám, že to je záležitost tak na 14 dní, než někam nastoupím. Už mám předběžně něco domluveného.

I kdyby to náhodou nedopadlo, tak prostě vezmu jakoukoliv první práci, klidně i za málo peněz.

Nejsem žádný „nemakačenko“ nebo „sociální případ“, který by se spoléhal jen na to, že mu pomůže někdo jiný. Jsem zvyklý se o sebe postarat sám. Ale asi jsem moc naivní, nebo moc důvěřivý, když jsem spoléhal na to, že mi zaměstnavatel nakonec zaplatí co má.

Potřebuji akutně cca 25 – 30 tisíc korun. Musím doplatit nájem a splátky půjčky od banky. Nevím kde hledat pomoc. V bance mi další peníze nepůjčí, protože už mám zpoždění s jednou splátkou.

Peníze bych vám vrátil, co nejdříve to půjde. Počítám, že nejpozději do konce měsíce, bych měl nastoupit do nějaké nové práce. Takže za chvíli už  dostanu první výplatu. Z ní bych to hned začal splácet.

Zaplatím vám na úrocích, kolik si řeknete. Počítám, že i když to asi bude hodně, tak že bych to měl být schopný postupně splatit, řekněme do 6 měsíců (i kdybych si měl vzít ještě nějakou další práci na víkend, tak to klidně udělám, abych to vše co nejrychleji splatil).

Prosím o pomoc, jsem fakt zoufalý, a nevím kudy kam.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou