Peníze na zaplacení exekuce bez zástavy nemovitosti – půjčka do 100 000 Kč

Hledám půjčku pro živnostníka (OSVČ), který má problém s exekucí. Potřebuji půjčit 100 000 Kč na vyplacení exekuce. Musím exekutorovi zaplatit během několika dní, jinak budu mít problém. Sháním ale pouze půjčku bez zástavy nemovitosti. Svůj dům nechci dávat jako ručení za půjčku

Potřeboval bych najít půjčku, kde bych mohl dostat peníze i bez zástavy nemovitosti a během několika dní. Potřebuji půjčit částku do 100 000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení exekuce.

Je to urgentní – spěchá to. Pokud exekutorovi během několika dní nezaplatím peníze, tak mi hrozí exekuce na majetek. Mohl bych kvůli tomu přijít o nasmlouvané projekty.

Jsem živnostník (OSVČ) a pracuji v oblasti IT. Dělám projekty na smlouvu pro různé větší firmy. V tomto oboru jsou velmi dobré peníze. Projekty ale někdy trvají i více měsíců, a ne vždy se dá fakturovat průběžně, každý měsíc.

V průměru, mám poměrně vysoké příjmy. Vychází mi to minimálně na 100 000 Kč měsíčně. Ale to bohužel nedostávám každý měsíc na účet. Někdy jsem třeba 3 měsíce bez příjmu, a pak mi náraz přijde 300 – 400 tisíc korun.

Právě teď mám jedno takové „hluché“ období. Za projekt budu fakturovat až za cca 2 měsíce. Do té doby, mi zbývají peníze jen na běžný provoz (nájem, jídlo a běžné rodinné výdaje).

V poslední době, jsem měl větší výdaje na domě, který vlastním (zateplení, saláry, tepelné čerpadlo) a tak jsem spotřeboval celou finanční rezervu.

Ne úplně vlastní vinou, jsem se dostal do problémů s exekucí. Ručil jsem za půjčku v rodině, a ta dotyčná osoba se vykašlala na splácení. Takže to jde celé za mnou. Rodinu si ale nevyberu. Musím se s tím nějak poprat.

Potřeboval bych rychlou půjčku do 100 000 Kč. V hotovosti nebo na účet, důležité je vyřízení během několika dní. Vím, že u půjčky na zaplacení exekuce, musím počítat s vysokými úroky, ale plně to respektuji.

Vše, co si půjčím + příslušné úroky o které si řeknete, bych zaplatil ve dvou nebo třech splátkách, během následujících 6 měsíců.

Můžeme si domluvit nějaký splátkový kalendář, nebo si dát pevnou deadline, do kdy musím vše vrátit a já se tomu podřídím.

Co je pro mě ale nepřijatelné, je ručit za takto „malou“ půjčku nemovitostí. Mám vlastní rodinný dům, o který se starám, a který má mnohonásobně vyšší cenu.  Zajímají mě tedy jenom půjčky bez zástavy nemovitosti.

Kvůli svému domu jsem měl v minulosti dost problémů. Už jsem se jich dávno zbavil, ale nic podobného už nechci nikdy zažívat. Vlastní střecha nad hlavou je jistota, přes kterou nejede vlak.

Mohu doložit výpis z bankovního účtu, nebo daňová přiznání. Nebo případně i smlouvy, které mám s firmami, pro které aktuálně řeším projekty. Z toho by mělo být jasně vidět, že mám relativně pravidelné příjmy, které jsou dostatečně vysoké, abych bez problémů vše splatil.

Kromě momentálního problému s exekutorem (za který ale tak úplně nemůžu), nemám žádné jiné velké dluhy. Resp. jen běžné závazky – něco málo na kreditní kartě + splácím ještě zbytek hypotéky za dům. Ale to není nic strašného.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou