Půjčka 200.000 Kč pro samoživitelku – konsolidace a vyřešení dluhů

Hledám půjčku do 200.000 Kč bez zástavy. Peníze potřebuji na konsolidaci a refinancování dluhů, které jsem si neuváženě udělala. Potřebuji dlouhodobější úvěr – měsíční splátky 4 – 5 tisíc korun. Jsem zaměstnaná a mám i další příjmy. Vše mohu doložit. Exekuci nemám.

Jsem pracující samoživitelka, která se dostala do finančního dluhového kolotoče a potřebovala bych z něj pomoci ven. Mám slušný příjem a nejsem nějaký podvodník, který by si půjčil a nesplácel. Ke svým problémům se chci postavit čelem.

Chtěla bych získat finanční prostředky na konsolidaci a refinancování mých současných závazků. Doplatila bych všechny nevýhodné mikropůjčky, a pak bych vám platila pravidelně každý měsíc jen jednu splátku.

Hledám nějakou solidní půjčku do 200.000 Kč nebo nějakou seriózní soukromou osobu, která by mi byla schopná posktynout dlouhodobější úvěr.

Potřebuji mít možnost splácet půjčku na měsíční splátky (nějaká krátkodobá půjčka na směnku mi v ničem nepomůže).

Mám solidní plat i alimenty, ale bohužel mám spousty mikropůjček, které potřebuji nějak zrefinancovat a z tohoto kolotoče se vyhrabat.

Exekuci nemám, ale bojím se, že by k ní mohlo dojít, jelikož své závazky nesplácím včas, i když se je snažím lepit, co to jde.

V tuto chvíli sháním úvěr do 200 tisíc korun, na vyplacení všech malých závazků tak, abych platila jen jednu částku v měsíci, která nebude nahánět hrůzu a nebude zatěžovat finanční rozpočet mé rodiny tak jako doposud.

Jedná se mi o částku 200.000 Kč a splátka, kterou bych zvládala je 4-5 tisíc měsíčně.

Jsem zaměstnaná na neurčito, kdy můj plat je do června 36 tisíc hrubého, od července to bude 39 tisíc hrubého.

A pokud vše dobře půjde, pak bych měla mít od srpna 45 tisíc hrubého (vše možné doložit z účtu popřípadě dodatky o navýšení mzdy).

K výplatě mi ještě každý měsíc chodí částka 8 400 Kč, což jsou alimenty a 1 250 Kč co mi posílá bývalý manžel na finanční vyrovnání.

Nemám ale žádný majetek, který bych mohla použít k zástavě za půjčku. Nemovitost k zástavě nemám. Mám sice auto, ale to už je starší ojetina, která už nemá velkou zástavní hodnotu.

Můžete mi prosím nějak pomoci? Ráda bych se všech dluhů zbavila a řádně je doplatila, ale s navyšováním v rámci vymáhacích agentur to prostě nezvládám.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou