Soukromá půjčka na směnku nebo splátky – peníze do 24 hodin (i v hotovosti)

Jsem soukromý investor, který půjčuje vlastní peníze. Nabízím půjčky na splátky nebo na směnku. Možnost i pro nezaměstnané (nebo obecně i pro lidi bez příjmu). Pokud máte příjem (důchodci, zaměstnanci, podnikatelé nebo ženy na mateřské), tak může získat více peněz.

Jsem soukromý investor, a v oblasti nebankovního úvěrování, pracuji již více než 10 roků. Svým klientům mohu nabídnout svoje služby, které zahrnují zprostředkování různých finančních produktů (půjčky, úvěry nebo i vyřízení hypotéky).

Mohu vám nabídnout i soukromé půjčky – mám k dispozici peníze z vlastních zdrojů, nebo v případě vyšších částek, mohu zajistit financování úvěru i os dalších soukromých osob, které hledají možnosti, jak zhodnotit své úspory.

Ale pojďme se bavit konkrétně, co vám mohu nabídnout:

1) Soukromá půjčka pro nezaměstnané, nebo i pro lidi bez příjmu

U této možnosti, nepotřebujete dokládat příjem ze zaměstnání nebo to jde i bez výpisu z bankovního účtu. Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku do 24 hodin.

Tato soukromá půjčka pro nezaměstnané, je ale omezena na maximálně 30 000 Kč.

Peníze můžete mít i na splátky – obvykle ale maximálně na 3 až 6 měsíců. Nebo se peníze půjčují na směnku – od jednoho měsíce do 6 měsíců.

2) Soukromá půjčka pro ty, kdo mají jenom minimální příjem

Pokud máte alespoň nějaký (byť jenom minimální) příjem, pak vám mohu nabídnout podstatně více peněz. Jako příjem postačuje i mateřská nebo rodičovská (případně i další sociální dávky). Může to být také důchod (invalidní nebo starobní), podpora v nezaměstnanosti, příjem z nějaké brigády na dohodu DPP nebo DPČ, nebo i další příjmy.

Pokud máte pravidelný měsíční příjem alespoň 14 000 Kč, pak je možné poskytnout půjčku až do 75 000 Kč (případně pochopitelně i více – záleží na výši příjmu; těch 75 tisíc korun se vztahuje k příjmu okolo 14 tisíc korun měsíčně).

I u této půjčky je možné domluvit splátky až na 12 měsíců. Nebo je opět možnost půjčky na směnku (jednorázová splatnost celé částky, včetně navýšení za 1, 3, 6, 9 nebo 12 měsíců).

3) Soukromá půjčka pro zaměstnance nebo pro podnikatele

Máte-li zaměstnání (a tedy i vyšší pravidelný příjem), nebo když podnikáte jako OSVČ, a máte alespoň nějaký minimální obrat, pak se můžeme bavit i o podstatně vyšších částkách. Základní nabídka je soukromá půjčka do 250 000 Kč.

Může to ale být i více – roli bude hrát individuální posouzení vaší žádosti a finanční situace. Bude mě zajímat, jestli máte i nějaké další závazky (nebo dluhy po splatnosti).

Budou mě zajímat záznamy v registrech (SOLUS, apod.). Záznam v registru nemusí být nutně problém, je to ale jedno z kritérií, podle kterých se pak stanovuje maximální výše úvěru.

Roli hraje i případná exekuce (nebo insolvence). Exekuce opět nemusí být nepřekonatelný problém. Záleží na tom, o co se jedná, v jaké fázi je vymáhání dluhu, a o jakou sumu jde v exekuci.

4) Individuální soukromé půjčky na cokoliv – až do 20 miliónů korun

Případně se můžeme bavit i o mnohem vyšších úvěrech. Nejvyšší sumy, které jsem v poslední době řešil, se pohybovaly i okolo 20 miliónů korun. Zde jsou už ale podmínky značně individuální. Ať už co se týká schválení úvěru, tak i splácení.

Roli může hrát i účel – na co peníze potřebuje (pokud je to například na zakoupení nemovitosti, tak budou podmínky jiné, než když potřebujete peníze na podnikání, nebo jen na nějaké „zbytné“ výdaje).

Velkou roli pochopitelně hraje i bonita – schopnost splácet, bezdlužnost, nebo případně i možnost poskytnutí nějaké zástavy nebo či jiného ručení.

 

Za své služby si neberu žádné poplatky předem. V případě, že budu poskytovat soukromou půjčku z vlastních peněz, tak je můj zisk započítán do úroků (navýšení).

Pokud bych zajišťoval financování úvěru i z dalších zdrojů, pak je moje provize záležitostí mezi mnou a poskytovatelem finančních prostředků.

Vy rozhodně neplatíte nic předem. Budete platit jenom pravidelné splátky (nebo jednorázovou splátku u půjčky na směnku), podle podmínek, které budou dojednány před podpisem smlouvy.

Komu mohu pomoci sehnat peníze? Nejsou žádná striktní omezení – platí jen základní podmínky:

Minimálně 18 roků, být občanem ČR (nebo zde mít trvalý pobyt). Nutná je pochopitelně svéprávnost a platné osobní doklady. Důležitá je i poctivost z vaší strany (nezatajovat žádné podstatné informace), a zodpovědnost (musíte mít z čeho splácet).

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou