Nebankovní konsolidace půjček – vyplacení dluhů a snížení měsíční splátky

Nebankovní konsolidace půjček – vyplacení dluhů a snížení měsíční splátky

Dobrý den,

měl bych opravdu moc velký zájem o půjčku. Jsem zcela nevidomý a nechal jsem se podvodníky napálit, kdy jsem zaplatil částku a bohužel mi nic nevyplatili.

Životní situace mne donutila bohužel si vzít nevýhodný úvěr od Homecreditu, kdy mi půjčili dvě půjčky, jednu 80 000 Kč za 3160 Kč měsíčně na 3 roky a jednu 135 000 za 3843 Kč měsíčně za 5 let nebo 6.

Takže platím sedm tisíc za 215 tisíc korun, které jsem si půjčil. Do toho mám půjčku od spořitelny, jejíž měsíční splátka je 8924 Kč. Tu mi ale nechtějí už kvůli mému příjmu s tím Homecreditem konsolidovat, což by mi hrozně pomohlo.

Platím 16 000 měsíčně na půjčkách a to opravdu s tím Homecreditem výhodné není. Potřeboval bych tedy půjčku na to, abych vyplatil ten Homecredit, ulehčil bych si tím splátku a něco navíc.

Vím, že mé přání je nemožné a asi prostě dost bláznivé, ale představoval bych si tak 350 000, kdy bych mohl splácet nejvýše tak 4 tisíce, samozřejmě 3500 Kč měsíčně by bylo ideální, ale právě na takovou nabídku jsem naletěl v té jedné firmě, kdy jsem ale za to ještě zaplatil. Moc by mi to pomohlo, ale pochopím, když to nepůjde.

Můj příjem činí z důchodu a zaměstnání 22 100 Kč měsíčně, neprokazatelný příjem z úřadu práce na příspěvek na péči a mobilitu je ale dalších 9 200 Kč. To ale banky nechtějí započítávat, což nechápu, protože to také chodí pravidelně a vám by to taky dalo jistotu v tom, že bych opravdu platil.

Omlouvám se, pokud jsem vás tímto obtěžoval nebo vůbec nezaujal, což je jasné. Prostě za chyby se platí. Veškeré smlouvy bych mohl doložit, tedy určitě ty od Homecreditu krásně nevýhodné. Tak se moc omlouvám a v případě ochoty alespoň jednat, vám budu moc vděčný.

S přátelským pozdravem a přáním pěkného dne

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,