Půjčka 100 000 Kč – nebankovní konsolidace dluhů

Půjčka 100 000 Kč – nebankovní konsolidace dluhů

Dobrý den, jaké jsou přesné podmínky pro získání půjčky? Jsme pár, já studuji a přítel chodí do práce, Vydělává okolo 18 000 ale doložitelné je asi 11 000. Nutně potřebujeme půjčit okolo 100 000 a jsme schopni bez problému splácet 2 000-2500  měsíčně.

Nakupilo se nám dost dluhů ze strany přítele, 7 let stará exekuce ze zapomenuté pokuty a 5 let za nezaplacené DVD. Přítel se na to tenkrát vykašlal nebo zapomněl, to nevím, v tu dobu jsme spolu nebyli a teď se to projevilo.

Tím nám vznikly problémy s nájmem a s ostatním placením měsíčních povinností, díky zablokovanému kontu jsme nemohli zaplatit. Teď musíme splácet 10 000 měsíčně což je pro nás destruktivní. 8 000 na pokrytí nájmu a jídla pro nás dva a psa to prostě nestačí.

Já bohužel nemám žádný příjem kromě občasné brigády. A to ještě není všemu konec, protože čekáme na vyjádření exekutora z dopravních podniků ohledně splácení pokuty. Naším záměrem bylo půjčit si od banky, a zaplatit to vše  na jednou a pak splácet jen bance. Jenže žádná banka ani nebankovní společnost jako je Homecredit atd. nám nejsou ochotny půjčit.

Všechny informace píši po pravdě, abyste věděl co nejvíce. Prosím Vás tedy o půjčku, opravdu jsme v zoufalé situaci. Nevím jak je to u Vás ale snažila jsem se kontaktovat i jiné soukromníky, ale vždy po nás chtěli peníze dopředu nebo jejich úrok byl takový, že bychom zaplatily o 300 000 více. A to si opravdu v tuto chvíli nemůžeme dovolit.

Prosím Vás o porozumění, a brzkou odpověď, úrok i smlouvu či směnku budeme respektovat. Pokud Vám budu moci ručit, jako student nebude s tím problém. Svému příteli věřím a jeho minulost je minulost.

Děkuji předem za odpověď

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou