Půjčka do 10000 Kč pro nezaměstnané

Půjčka do 10000 Kč pro nezaměstnané

Dobrý den,

sháním půjčku, kterou potřebuji vykrýt aktuální nedostatek financí, jsem na úřadu práce, do 14dní cca nastupuji ve firmě Infas (24print) v Pískové Lhotě u Poděbrad kde bydlím s dcerou na sezónní brigádu.

Jsem rizikovým klientem – ovšem potřebuji zajistit dceru ve škole – dojíždění, družina, obědy a pokrýt finanční nedostatek, který mi vznikl přestěhováním a nástupem dcery do nové školy, abych byla schopna nastoupit do zaměstnání.

Platit mohu až 500kč měsíčně, na úrocích mi nezáleží, mohu platit osobně na ruku v den, kdy mám příjem financí – 3100 výživné kolem 5dne v měsíci, cca 9tis sociálních dávek asi 15den v měsíci a později výplatní den.

Zaměstnání nebude psáno na mě, tudíž mi zůstávají tři měsíce dávky i výplata (cca 14tis). Bez finanční pomoci a zajištění dcery si nemohu dovolit nástup do zaměstnání a tudíž přípravu financí na budoucí dojíždění do Poděbrad do stálého zaměstnání.

Čerstvě vlastním certifikát Pracovníka v sociálních službách – práce s mentálně a fyzicky postiženými klienty, aktivizace dospělých klientů.

Platím pouze nájem 8 tisíc včetně poplatků. Půjčku potřebuji maximálně ve výši 3-8tis (vyšší částka pro případ že bych splatila půjčku u společnosti Provident která vyžaduje týdenní splátky ve výši 300kč. Mám již splaceno 12.300kč ze 16tis.)

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou