Půjčka na vyřešení dluhů od soukromé osoby

Půjčka na vyřešení dluhů od soukromé osoby
Našla jsem Vaše stránky ohledně poskytování půjček, pokud je stále aktuální, bylo by možné se s Vámi dohodnout?

Neustále sháním nějakou finanční pomoc, ale narazila jsem na samé podvodníky, už jsem na poplatcích přišla o více jak 30 tis.  Zkusím Vám tedy napsat celou pravdu o mě, třeba Vás to zaujme a pomůžete mi.

Před cca rokem jsem chtěla pomoc vlastnímu tátovi, a tak jsem mu zaplatila veškeré jeho dluhy s tím, že až na to bude mít, tak mi to začne splácet. Vše jsem tedy zaplatila a po otci se slehla zem, změněné číslo, doma, kde bydlel, nebyl od té doby. A začal kolotoč.

V té době jsem ještě přišla mou stálou práci, takže jsem si musela najít více práci, abych měla na běžný život. Nyní mám 4 práce, všechny na „černo“ tudíž si nemůžu půjčit od banky, jelikož jsem pro ně bezcenná. Nemam ani insolvenci a ani exekuci, ale záznam v nebankovním registru díky půjčce od Homecreditu a jedné opožděné platbě cca o dva dny (to mohu doložit, mam výpisy z registru asi týden staré).

Nyní se v tom motám jak blázen. Chtěla bych půjčku, která by mě z toho všeho dostala, a já mohla zase začít žít. Jsem slušný člověk, který si své závazky platí, a nechci mít někde nějaké resty. Jen se z toho chci konečně dostat!

Je mi jasné, že o to, o co Vás žádám já, Vás žádá úplně každý. Ale nebyla by nějaká šance, že byste se nade mnou slitoval, ustoupil ze svých požadavků a pomohl mi? Prosím Vás na kolenou, vím, že je to pro Vás obrovský risk, ale vše se Vám vrátí do posledního halíře…!!

Moc Vás žádám pomoc…

Děkuji za jakoukoli odpověď

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky poptávka, Soukromá půjčka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,