Půjčka 100 000 Kč na auto bez registru s úrokem 50%

Hledám půjčku do 100 000 Kč na auto. Kvůli dojíždění do práce si potřebuji koupit nějaké ojeté auto. Mám bohužel záznam v registru a tak si nemohu půjčit od banky. Nabízím, že za půjčku zaplatím úrok 50%, tj. vrátím vám celkem 150 000 Kč v měsíčních splátkách za 1,5 – 2 roky.

Potřebovala bych půjčit 100 000 Kč na auto. Rozešla jsem se partnerem a musela jsem se odstěhovat. Vzhledem k lokalitě, kde jsem si našla nové bydlení, potřebuji vlastní auto na dojíždění do práce.

Nemám moc velké finanční rezervy, tak bych potřebovala půjčit na nákup nějakého rozumného ojetého auta.

Bohužel si o půjčku na auto, nemohu požádat u banky, nebo leasingové společnosti, protože mám z minulosti záznam v registru.

Je to už pár roků, co jsem měla potíže při splácení jedné půjčky. Peníze jsem nakonec řádně doplatila. Nic jim už nedlužím, ale zřejmě jsem v registrech vedená, jako problémový klient.

Jsem momentálně již delší dobu zaměstnaná. Můj měsíční příjem je slušný, mám skoro 40 000 Kč čistého. Peníze bych vám mohla splácet, pravidelnými měsíčními splátkami 8 – 10 000 Kč měsíčně.

Nabízím, že za půjčku 100 000 Kč na auto, splatím celkem 150 000 Kč, tj. úrok 50%. Peníze bych měla být schopná vrátit během cca 1,5 – 2 roku. Za poskytnutou půjčku bych pak mohla ručit autem, které si z půjčených peněz koupím.

Mohu vám doložit příjem ze zaměstnání, i cokoliv jiného, co si řekněte. Kromě jednoho problému při splácení půjčky, jsem nikdy neměla žádné dluhy. Nikdy jsem nebyla v exekuci nebo insolvenci. Jsem normální slušný člověk.

Pokud mi někdo ochotný může půjčit 100 000 Kč na nákup ojetého auta, nabízím úrok 50%. Budu moc ráda, pokud se mi ozvete s nabídkou půjčky.

Prosím jen nabídky bez poplatků předem. Hledám normální půjčku pro lidi se záznamem v registru. Nestojím o nějaké nesmyslné nabídky. Nehodlám za půjčku ani poskytovat nějaké služby (jakéhokoliv typu!).

Předem moc děkuji všem, kdo by se mi ozvali a byli mi ochotní půjčit peníze.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,