Půjčka na auto i pro lidi v exekuci

Podnikám jako OSVČ a potřeboval bych půjčit peníze na auto (jen na ojeté, do 100 tisíc korun). Bohužel jsem ale v exekuci, snad to nebude problém. Peníze mohu splácet měsíčně, nebo jednorázově do 10 měsíců. Vlastním i podíl na nemovitosti.

Jsem OSVČ a porouchalo se mi auto, které nezbytně nutně potřebuji ke svému podnikání. Potřeboval bych si rychle koupit nějakou adekvátní náhradu. Nějaké ojeté auto, abych mohl dál podnikat. Stačilo by mi půjčit 50 000 – 100 000 Kč.

Podnikám jako OSVČ už několik roků, a mám celkem pravidelné příjmy. Bohužel jsem ale současně v exekuci (pro nějaké „blbé“ dluhy z minulosti, které jsem si způsobil svou nerozvážností). Exekuci poctivě splácím, ale díky tomu mi momentálně asi nikde nepůjčí.

Chtěl bych tedy touto cestou zkusit požádat o poskytnutí nějaké soukromé půjčky. Potřebuji maximálně 100 tisíc korun, pravděpodobně i méně. Peníze mohu splácet pravidelnými měsíčními splátkami, nebo bych vše vrátil jednorázovou splátkou do cca 10 měsíců.

Mohu vám doložit i daňové přiznání nebo faktury od zákazníků apod. Abyste se nebáli, že vám peníze nevrátím. Vlastním také podíl 3/12 na nemovitosti s cenou 3 400 000 Kč (podle znaleckého posudku).

Pokud mi někdo bude ochotný půjčit na ojeté auto, i když jsem v exekuci, budu velmi rád. Prosím jen o férové nabídky. Vaše úroky respektuji.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka, Půjčky pro OSVČ
Sekce: ,,,,,,,,,,,