Půjčka na směnku – 100 000 Kč pro lidi v nouzi

Hledám půjčku 100 000 Kč na směnku od soukromé osoby nebo i jinou formou. Kvůli koronaviru jsem teď měla výpadek příjmů a mám nějaké nezaplacené účty, které potřebuji vyřešit. Mohla bych splácet měsíčně 3 – 4 tisíc korun. Hledám jenom půjčky bez poplatků předem.

Teď se to ale kvůli koronaviru celé pokazilo. Skoro tři měsíce jsem byla bez příjmu. Zkoušela jsem si vzít dočasně menší nebankovní půjčku, abych pokryla alespoň nejnutnější výdaje, ale to jsem si naběhla, protože teď po mě chtějí vysoké poplatky.

Moje finanční situace se začala pomalu zlepšovat. Už zase chodím do zaměstnání a mám normální příjem. Potřebuji ale vyřešit tu nebankovní půjčku a doplatit ještě nějaké nezaplacené účty z doby krize.

Potřebovala bych půjčit 100 000 Kč, třeba na směnku. Peníze bych mohla splácet každý měsíc. Mohu vám posílat tak 3 – 4 tisíc korun. Respektuji vaše úroky.

Nemám nic moc, co bych mohla dát do zástavy. Jsem zaměstnaná v gastro oblasti, takže mám oficiálně dosti nízkou mzdu (tu ale mohu doložit, pokud to pomůže). Nemalou část příjmu ale dostávám bokem. Teď je to sice o něco méně, než před koronavirem, ale zlepšuje se to.

Půjčky, co splácím za bývalého přítele, jsem vždy hradila včas, neměla jsem žádné problémy. Pokud vím, tak nemám žádné jiné dluhy. Nejsem a ani jsem nikdy nebyla v exekuci. Jsem spolehlivý člověk (i když možná někdy trochu naivní).

Hledám někoho, kdo by mi pomohl s vyřešením mojí aktuální špatné finanční situace. Opravdu by mi moc pomohla půjčka 100 tisíc korun. Vše bych včas a řádně splatila.

Zkoušela oslovit hodně soukromníků a z toho bylo přes 50% jen podvodníci. Takže mě nezajímají žádné poplatky předem a podobné nesmysly. Tomu už vůbec nevěřím.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,