Půjčka na směnku 90 000 Kč – stěhování do nového bytu

Hledám půjčku na směnku ve výši 90 000 Kč na stěhování do nového bytu. Peníze potřebuji na zaplacení kauce a na nákup nového vybavení do bytu (nábytek, elektrospotřebiče).

Hledám někoho, kdo by mi mohl půjčit peníze, které potřebuji na stěhování do nového bytu. Mělo by mi stačit cca 90 000 Kč, které bych vám vrátil do +/- 2 roků (24 měsíců).

Jsem zaměstnaný jako kurýr pro jednu dopravní společnost (balíkové zásilky). Je to stabilní práce, kde mám průměrný čistý měsíční příjem okolo 24 000 Kč.

Vzhledem k aktuální situaci (koronavirus), máme více práce než obvykle, takže mi určitě nehrozí ztráta zaměstnání. Za chvíli také budou vánoce atd. Je to asi jedno z málo zaměstnání, kde máte aktuálně vysokou jistotu, že nepřijdete o práci.

Potřebuji sehnat částku cca 90 000 Kč, protože se musím přestěhovat do nového bytu. Peníze potřebuji na zaplacení kauce za nový byt (chtějí po mě nájem za 3 měsíce), a také potřebuji nakoupit nějaké nové vybavení a elektrospotřebiče.

Mám jeden starý záznam v registru, takže mi v bance půjčit nechtějí. Jedná se ale už o hodně starou věc, kterou jsem dávno zaplatil. Jinak nikde nic nedlužím. Nemám žádné jiné půjčky nebo závazky. Také jsem nikdy nebyl v exekuci nebo insolvenci.

Mám stabilní příjem. Půjčené peníze vám mohu splácet buď každý měsíc, nebo i jinak – jak si řekneme. Počítám, že bych celou půjčenou částku, i s úroky o které si řeknete, mohl zaplatit nejpozději do dvou roků. Možná i dřív.

Žiju sám, nemám děti a moje měsíční náklady na živobytí nejsou moc vysoké. Kromě nájmu skoro nic neplatím. Nechodím do hospody, nekouřím, nemám velké výdaje.

Jsem solidní a poctivý člověk a mohu vám slíbit, že vám peníze bez problémů vrátím zpět. Mohu doložit i příjem ze zaměstnání, nebo cokoliv jiného, co si řekněte.

Předem děkuji za rozumnou nabídku na půjčení peněz.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,,