Krátkodobá půjčka 50 000 Kč na 6 měsíců bez zástavy a bez ručitele

Potřebuji půjčit 50 000 Kč na 6 měsíců. Peníze potřebuji na zaplacení právníka, který mě bude zastupovat u soudu. Je mi 24 roků a jsem zaměstnaný v Německu. Moje průměrná čistá mzda je cca 1500€. Mohl bych vám splácet 10 000 Kč měsíčně. Poplatky a úroky akceptuji.

Potřeboval bych půjčit částku 50 000 Kč na dobu cca 6 měsíců. Peníze potřebuji sehnat poměrně rychle, protože potřebuji zaplatit právníka, který požaduje peníze předem. Za měsíc mě čeká jednání u soudu a tak to potřebuji vyřešit co nejdříve.

Je mi 24 roků a jsem zaměstnaný v Německu, na hlavní pracovní poměr. Moje čistá mzda je průměrně cca 1500€ za měsíc, tj. necelých cca 40 000 Kč. Pracuji zde už asi jeden a půl roku.

Momentálně je sice situace komplikovanější vzhledem ke koronaviru. Ale díky k tomu, že jsem si našel i ubytování přímo v Německu, tak nemusím řešit dojíždění tak často, a dá se to zvládat.

Nedávno jsem se dozvěděl, že budu muset k soudu. Jedná se o něco z mé minulosti – podrobnosti bych případně vysvětlil osobně/po telefonu, nechci to jen tak psát někam na internet.

Obrátil jsem se na právníka, který mi řekl, že mě z toho na 100% dostane. Jednou z podmínek je právě pravidelné zaměstnání apod. Potřebuji ale, aby mě právník zastupoval i před soudem, a ten za to chce zmíněných 50 000 Kč. Peníze chce navíc předem.

Bohužel nemám momentálně žádnou finanční rezervu. Další výplatu dostanu až příští měsíc, a ani ta by nepokryla celou částku, kterou právník požaduje.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 50 tisíc korun, tak bych mohl peníze splácet měsíčně. Každý měsíc bych vám mohl poslat splátku 10 000 Kč, takže bych půjčku splatil velmi rychle.

Počítám s tím, že to bude něco stát a vaše poplatky/úroky akceptuji. Nevadí mi zaplatit klidně i 50% navíc. Peníze bych ale potřeboval půjčit velmi rychle, ideálně ještě tento týden.

Můj problém je v tom, že momentálně jsem v Německu, a zpět do ČR se dostanu až za dva nebo tři týdny. Takže bych vše potřeboval vyřešit jen online, přes internet nebo po telefonu.

Mohu vám poslat jakékoliv naskenované dokumenty, o které si řeknete. Třeba občanku, cestovní pas, řidičák, pracovní smlouvu, výpis z bankovního účtu nebo i něco jiného – stačí říct.

Pokud vím, tak nemám žádný záznam v registrech a ani jsem nikdy nebyl v exekuci. Nemám ale určitě žádný majetek, který bych mohl dát do zástavy. Ani nevím, jestli bych někoho mohl požádat o ručení – spíše asi ne.

Půjčku bych potřeboval dostat velmi rychle. Splácet bych mohl začít hned od příštího měsíce.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou