Nebankovní konsolidace půjček do 150 tisíc Kč i pro důchodce

Hledám nebankovní společnost nebo nějakou soukromou osobu, která by mi mohla půjčit 150 tisíc Kč, na konsolidaci mých současných nebankovních půjček. Jsem důchodkyně a mám cca 4 roky po skončení insolvence. Chci všechny půjčky vyplatit a pak platit jen jednu měsíční splátku.

Ráda bych našla nebankovní společnost nebo někoho, kdo by mi pomohl zkonsolidovat nebankovní půjčky. Chtěla bych mít ve výsledku jen jednu půjčku (150 000 Kč), kde bych platila jednu pravidelnou měsíční splátku.

Půjčky – dluhy, jsem si postupně nadělala u několika nebankovních společností. Jedná se zhruba o částku něco přes 100 tisíc korun. Chtěla bych si ale půjčit 150 tisíc korun. Většinu bych použila na splacení půjček, zbytek bych měla jako rezervu, pro nečekané výdaje.

U většiny těch nebankovních půjček, platím jen poplatek za prodloužení. Každý měsíc jim musím poslat peníze jen na to, že se půjčka prodlouží o dalších 30 dnů. Takže to co dlužím, se vůbec nezmenšuje. I když mě to stojí hromadu peněz.

Tyto peníze potřebuji jen na jeden účel – na vyplacení několika krátkodobých (malých, větších) půjček. Chci se jich zbavit, protože vzhledem k tomu, jak mají nastavené podmínky, bych jim takhle splácela asi až do konce života.

Dostala jsem se do tíživě finanční situace, kdy mám čím dál větší problémy s úhradou, a proto musím přistoupit k sjednocení dříve, než mne stáhnou ke dnu. Jsem už ale v důchodu.

Mám důchod 20 240 Kč měsíčně. Bohužel jsem v letech 2011 až 2016 byla v insolvenci. Ta mi už sice skončila, ale dalších 5 roků mi žádná banka peníze nepůjčí.

Moje jediná chyba je a byla, že jsem řešila jednu půjčku druhou půjčkou, čímž jsem se dostala do dluhové pasti. Proto prosím o pomoc, abych se mohla dostat z této situace.

Mohu vám doložit vše o své osobě. Také vám mohu doložit, že mi chodí pravidelný důchod. Pravidelně každý měsíc, alespoň v tomhle je na stát spolehnutí. Nevlastním ale žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy, jako ručení. Bydlím v podnájmu u syna.

Ráda bych, aby mi všechny krátkodobé půjčky skončily. Mohla bych posílat splátku ve výši 3 500 Kč měsíčně. Počítám s tím, že u nebankovní konsolidace, zaplatím vysoký úrok. Pokud to ale bude znamenat, že se mi tím podaří vyřešit moji momentální neřešitelnou situaci, tak je to pro mě akceptovatelné.

Jsem důchodkyně, která se dostala do finančních problémů, ale mám zájem svůj dluh řešit. I když jsem si nadělala dluhy, pořád je každý měsíc splácím, a zatím nejsem nikde v prodlení. I když je to poslední dobou čím dál tím těžší.

Předem děkuji za nabídky, které mi zašlete. Chci ale poprosit jen o nabídky poctivých nebankovních půjček, kde je šance na schválení. O placení poplatků předem nemám zájem.

Pro doplnění – banky mi nepůjčí, protože jsem v insolvenčním rejstříku. Proto prosím o nabídku, na sjednocení mých dluhů, od nějaké nebankovní společnosti nebo od nějaké soukromé osoby. Hlavní požadavek je poctivé jednání bez podvodu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou