Půjčka 100 000 Kč na splacení dluhů a ukončení exekuce

Poptávám půjčku do 100 000 Kč na zaplacení několika menších dluhů a vyplacení exekuce na plat. Jsem zaměstnaný na HPP a mám stabilní příjem. Půjčku bych mohl splácet pravidelnou měsíční splátkou, po dobu 2 až 3 roky, podle toho jak se domluvíme.

Poptávám půjčku ve výši 100 000 Kč, kterou potřebuji na splacení několika dluhů. Jsem zaměstnaný a mám pravidelnou výplatu. Půjčku bych chtěl splácet pravidelnými měsíčními splátkami. Nemám bohužel čím ručit. Klidně vám ale podepíšu směnku nebo třeba dlužní úpis.

Nebudu před vámi nic skrývat. Jako mladý, jsem si nabral několik půjček, drahý paušál na mobilní telefon a další blbosti. Na něco jsem s pak vykašlal, nesplácel, a neřešil to. Po xx letech mě to ale dohnalo, a já teď splácím víc, než si mohu dovolit.

Mám už i exekuci na plat, takže mi z výplaty zůstává jen nezabavitelné minimum. A s tím se dost dobře nedá vyžít. Bydlím ve městě, kde je asi hned po Praze, druhé nejvyšší nájemné. Když zaplatím nájem za byt, tak mi zbývá sotva na jídlo. Přitom ale nemám až tak špatnou výplatu.

Chtěl bych si půjčit 100 tisíc korun. Z těchto peněz, bych zaplatil tu exekuci, která mě trápí asi nejvíc, a také nějaké další menší dluhy. Tak abych měl „čistý stůl“ a zůstala mi jen tahle jedna půjčka. Tu bych pak splácel pravidelně každý měsíc.

Nevím jak jinak, bych to měl celé vyřešit. Poptával jsem se i na insolvenci, ale ta pro mě není moc reálná. Potřebuji se z toho ale nějak vyhrabat, abych se nemusel pořád strachovat, co dalšího se objeví, nebo že mi přijde exekutor do bytu zabavit i to málo co mám.

Vím, že když mám dluhy a exekuci, tak asi nemám šanci získat nějakou rozumnou půjčku. V bance jsem to ani nezkoušel, tam by se mi asi jen vysmáli. Zkoušel jsem najít nějakou nebankovní půjčku, ale když mám exekuci, tak by mi půjčili jen pár tisíc korun, a ty bych navíc musel za pár týdnů zase vrátit. Taková půjčka by mi v ničem nepomohla.

Potřeboval bych najít někoho, kdo by mi mohl půjčit 100 000 Kč, s podobnými podmínkami, jako od banky. Abych mohl platit měsíční splátku, asi tak dva nebo tři roky, než bych to celé splatil. Rozumím tomu, že budu muset zaplatit vysoké úroky, ale s tím jsem smířený. Hlavně když se zbavím exekuce a stresu z toho, že musím přemýšlet nad každou korunou, kterou chci utratit.

Je mi 35 roků, jsem svobodný a bez dětí. Bydlím sám v menším bytě, který mám v pronájmu. Nemám nic, co bych mohl dát do zástavy jako ručení za půjčku. Doma mám jen běžné vybavení bytu, nic co by stálo za řeč.

Pracuji na HPP v jedné větší firmě ve výrobě u CNC. Výplatu mám slušnou (pokud mi ji teda skoro celou nesebere exekutor). Mohu vám doložit pracovní smlouvu nebo výplatní pásky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou