Půjčka 500 000 Kč pro lidi po skončení insolvence

Sháním půjčku 500 000 Kč (půl miliónu korun) na rekonstrukci rodinného domu. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou a mám čistou mzdu 40 tisíc korun. Měsíčně bych splácel 8 tisíc korun. Mám ale dva roky po skončení insolvence. Momentálně už nikde nic nedlužím.

Sháním půjčku 500 000 Kč na dobu 6 – 7 roků. Peníze bych si chtěl půjčit na rekonstrukci rodinného domu, kde bydlím. Ten ale nevlastním (je napsaný na příbuzné), a tak jej nemohu dát do zástavy.

Můj hlavní problém je v tom, že mám dva roky po skončení insolvence. Ta mi skončila na začátku roku 2019, a všechny pohledávky byly vyřešeny. Od té doby nic nedlužím. Nemám žádné finanční závazky apod.

Zřejmě jsem ale stále veden v nějakém registru, a tak mi nikde nechtějí poskytnout jakoukoliv půjčku.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou a mám poměrně vysoký a stabilní příjem. Moje čistá měsíční mzda je lehce přes 40 000 Kč měsíčně. Kromě toho mám nárazově i další příjmy z různých přivýdělků (tam je to ale obvykle jen na ruku, bez nějaké smlouvy).

Příjem ze zaměstnání vám mohu bez problémů doložit – výplatní pásky, potvrzení od zaměstnavatele, výpis z bankovního účtu. Řekněte si, co chcete a já to připravím.

Moje představa je, že bych mohl splácet 8 000 Kč měsíčně, takže bych celou půjčenou částku mohl splatit za 6 až 7 roků – záleží na tom, o jaké úroky si řeknete.

Jak jsem už psal, peníze potřebuji na rekonstrukci menšího rodinného domu, kde bydlím. Kvůli insolvenci, je stále napsaný na moje příbuzné, ale fakticky je můj. Zatím ho ale nechci převádět na sebe, takže ho nemohu dávat do zástavy.

Pokud je někdo schopný nabídnout seriózní půjčku i pro někoho, kdo má po insolvenci, tak se mi prosím ozvěte. Prosím ale jen rozumné nabídky.

Nestojím o nějaké nesmyslné lichvářské půjčky, o placení nějakých poplatků předem, nebo něco podobného. Hledám jen nějakou rozumnou půjčku s férovými podmínkami.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka 500 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,