Půjčka 250.000 Kč na zaplacení jistiny během Milostivého léta (ukončení exekuce do konce roku)

Hledám půjčku ve výši 250 tisíc korun. Peníze potřebuji na zaplacení jistiny exekuce (původní dluh), abych mohla během Milostivého léta (do konce ledna 2022) žádat o odpuštění úroků a dalších poplatků Ušetřilo by mi to hodně peněz. Jsem zaměstnaná a mohu splácet půjčku pravidelně každý měsíc.
Hledám někoho, kdo by mi byl schopný půjčit částku 250 000 Kč. Peníze bych potřebovala na zaplacení jistiny (původního dluhu) u exekuce. Peníze potřebuji získat do konce ledna 2022, do kdy probíhá Milostivé léto. Díky tomu bych se mohla zbavit exekuce a nemusela bych platit vysoké úroky a poplatky. Ušetřilo by mi to spoustu peněz a také hodně nervů a starostí.

Jsem už delší dobu v exekuci, kterou mi exekutor strhává z platu v zaměstnání. Jako mladá holka, jsem si v 18, po odchodu z domova, postupně nabrala několik půjček. Dluhy mi postupně přerůstaly přes hlavu. Naštěstí jsem ale pracovala, měla slušný příjem a tak mi banka dovolila všechny tyhle menší dluhy konsolidovat. Díky tomu jsem měla jednu velkou půjčku, kterou jsem pak splácela bance.

Pak se mi ale stala autonehoda, a já byla skoro rok v pracovní neschopnosti. Díky tomu se mi hodně snížil příjem a já to moc nezvládala. Vynechala jsem pár splátek, neřešila upomínky (vím moje blbost), a najednou z té půjčky byla exekuce.

V exekuci jsem už skoro dva roky. Už zase pracuji, příjmy se mi vrátili zpět na původní úroveň, ale díky exekuci a srážkám ze mzdy, mi zůstává jen hodně málo peněz. Když jsem si to zkoušela spočítat, tak bych v exekuci klidně mohla být ještě další dva nebo i tři roky.

Kromě původního dluhu, si tam banka naúčtovala vysoké úroky a penále. A další peníze tam chce i exekutor za vymáhání. Celý původní dluh se tím víc než zdvojnásobil. Něco jsem z toho už postupně splatila, ale pořád toho dost zbývá.

Aktuálně je možnost, jak by se dalo exekuce zbavit. Do konce ledna 2022, probíhá Milostivé léto – odpuštění dluhů. To se sice primárně netýká dluhů u banky, moje banka se k této akci ale připojila.

Pokud do konce ledna 2022, zaplatím na účet exekutor zbytek původního dluhu – exekutor mi to vyčíslil na 247 356 Kč, tak se mi odpustí zbytek dluhu (všechny úroky a další poplatky). Ušetřila bych tak skoro 300 000 Kč, a hlavně bych nemusela žít s exekucí na krku, další dva nebo tři roky.

Nevím ale, kde by se dalo sehnat tolik peněz. Potřebovala bych půjčit těch 250 000 Kč, peníze bych pak splácela měsíčními splátkami. Trvalo by mi to ale určitě nějakou dobu. Říkala jsem si, že ideální by pro mě byla splatnost na 5 roků (60 měsíců). Pak by to vycházelo měsíčně na cca 4000 Kč + úroky.

Chápu, že půjčovat někomu v exekuci, je asi velké riziko. Já se ale ze svých chyb už hodně poučila. Poslední dva roky pracuji a poctivě splácím, co jsem si „nadrobila“.

Mám stabilní zaměstnání a slušnou výplatu. Vše vám mohu doložit. Jak svůj příjem, tak i vyčíslení exekuce od exekutora. Peníze nechci na nic jiného, než jen na zaplacení toho co dlužím, abych se konečně zbavila tohoto „kostlivce ve skříni“.

Pokud by mi někdo chtěl pomoci a půjčit mi peníze na zaplacení jistiny exekuce během Milostivého léta, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Mám čas jen do konce ledna 2022. Pak už by to bylo zbytečné, protože pak už mi neodpustí úroky, a já budu zase dlužit přes půl miliónu korun.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou