Půjčka 100 000 Kč na směnku pro OSVČ na 3 měsíce

Jsem podnikatel (OSVČ) a potřebuji půjčit 100 tisíc korun na investici do podnikání. Mám šanci koupit velmi levně nákladní auto, které by se mi hodilo. Hledám půjčku na směnku na 3 měsíce. Vrátil bych vám 160 tisíc korun (úrok 20 000 Kč za měsíc).

Potřeboval bych rychle půjčit cca 100 000 korun na směnku. Jsem podnikatel (OSVČ) a momentálně se mi naskytla možnost výhodného nákupu. Chybí mi ale cca 100 tisíc korun. Peníze bych potřeboval půjčit jenom na 3 měsíce.

Podnikám sice teprve necelý rok (začal jsem s podnikáním loni na podzim), ale docela se mi i daří. Moje příjmy se postupně zvyšují. Měsíčně si vydělám od 50 000 do 100 000 Kč ale i více. A mám nasmlouvané zakázky minimálně na půl roku dopředu.

Peníze se ale musí točit. A k tomu, abych vydělal ještě více peněz, tak musím i investovat.

Momentálně se mi naskytla příležitost, koupit nákladní auto. Za velmi, velmi rozumnou cenu. Je to od známého, který kvůli zdravotním problémům končí s podnikáním. A auto by mi přenechal velmi levně. Potřebuje ale dostat peníze rychle.

K tomu, abych měl na nákup toho auta, mi ale schází cca 100 tisíc korun, které bych si chtěl půjčit na směnku. Potřeboval bych tu půjčku vyřídit co nejrychleji. Známý mi nebude dlouho čekat, a za tuhle cenu to auto střelí v podstatě kdykoliv.

Pokud by mi mohl někdo rychle půjčit 100 tisíc korun, tak nabízím, že za tři měsíce vrátím 160 000 Kč. To je úrok 20 tisíc korun za měsíc. To mi přijde slušné. Rychlý zisk bez velkého rizika.

Pokud by měl někdo seriózní zájem poskytnout půjčku, tak se mi co nejrychleji ozvěte. Počítám s tím, že bychom se někde potkali a probrali vše potřebné.

Mohu vám doložit vše, o co si řeknete – papíry z podnikání, faktury, smlouvy, apod. Abyste viděli, že si nevymýšlím, že opravdu podnikám, mám vyšší příjmy a nasmlouvané zakázky.

Ještě pár doplňujících údajů. Je mi 25 roků a OSVČ jsem od minulého roku. Před tím jsem nějakou dobu pracoval v zaměstnání na HPP. A před tím už jenom škola.

Žiju sám a zatím bydlím u rodičů. Nemám tedy žádné velké výdaje. Vše co vydělám, se snažím investovat zpět do firmy, aby se mi podnikání pořádně rozjelo.

Bohužel mám ale záznam v registru. Takže mi banka nepůjčí. Ještě jako zaměstnanec, jsem si bral půjčku, a nějak jsem to nezvládal se splácením. Svůj dluh jsem už ale dávno zaplatil. A od té doby jsem se hodně srovnal (před tím jsem byl prostě blbej).

Pokud by mi někdo mohl půjčit 100 tisíc, tak peníze určitě včas vrátím (stačí mi to jen na 3 měsíce). A zaplatím i vysoké úroky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou