Půjčka do 20 000 Kč i se záznamem v registru (Brno nebo okolí)

Potřeboval bych půjčit částku do 20 000 Kč na dobu 4 – 5 měsíců. Peníze potřebuji na vyřešení mých aktuálních finančních problémů. Mám stabilní zaměstnání a příjem cca 32 tisíc korun čistého (mohu doložit potvrzení o příjmu). Nejsem v exekuci, mám ale záznam v registru.

Stydím se za tyto řádky, ale obracím se na kohokoli, kdo by mi byl schopen nabídnout pomocnou ruku, s naléhavou prosbou o výpomoc. Potřebuji získat menší půjčku (do 20 000 Kč) s nějakým rozumnými podmínkami, na dobu 5 měsíců.

Několik posledním měsíců pro mě nebylo zrovna nejlepší. Dostal jsem se kvůli kumulaci více nepříjemných události – jak zdravotních (rekonstrukce zubů), tak soudnímu řízení jedné starší záležitosti – do jakési dluhové spirály.

Musel jsem si opakovaně půjčit peníze, abych měl na pokrytí všech nezbytných výdajů, a nespočítal jsem si dobře, kolik budu muset ve výsledku splácet.

Jednoduše řečeno, potřeboval bych se nějak oddlužit, ale rodina, včetně té z manželčiny strany (neboť z mojí strany již nikoho nemám), mi už více pomoci nemůže. Jde mi o částku max. 20 000 Kč, které by mi v současné době pomohly vyvázat se z problému.

Nejsem v exekuci ani v insolvenci, ale kvůli záznamu v BRKI a NRKI se nemohu jít klasickou cestou. Mám trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou s čistým příjmem cca 32 000 Kč. Kč. Mohu doložit pracovní smlouvu i výplatní lístky.

Obracím se tedy s důvěrou na Vás, zdali by existovala možnost mi tuto částku (půjčku) na  max. 4-5 měsíců poskytnout? Navrhuji Vám částku splatit ve 4 až 5 splátkách.

Problém asi bude s tím, že jsem z Brna, takže možné vyřízení je pouze korespondenčně a převodem.

Ještě jednou se omlouvám za tuto moji troufalost, ale řekl jsem si, že to alespoň zkusím se zeptat. Třeba se najde někdo, kdo by mi mohl poskytnout tuto menší půjčku do 20 000 Kč a pomoci mi tak vyřešit moje finanční problémy. Předem Všem děkuji za odpověď a případnou vstřícnost.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou