Konsolidace půjček ve výši 100 000 Kč bez placení předem

Konsolidace půjček ve výši 100 000 Kč bez placení předem

Dobry den,

obracím se vás s prosbou, zda by bylo možno mi poskytnout půjčku ve výši 100000 Kč. Dostala jsem se do finančních potíží, téměř z toho již nespím, je to šílené, hrozný stres.

1,5 roku jsem marodila. Měla jsem úraz, po něm následovaly 2 operace, které byly komplikovanější. PN se mi protáhla a finanční rezerva, kterou jsem měla, se vyčerpala.

Mam záznam v registrech, protože ke konci PN jsem hypotéku platila  po splatnosti – téměř s měsíčním zpožděním, nemocenská chodila později. Vzala jsem si několik nevýhodných půjček, které bych potřebovala vyplatit, popřípadě udělat konsolidaci, abych mohla opět v klidu žíit, spát a fungovat.

Nejsem na takovéto situace zvykla, šíleně mě to psychicky vyčerpává, nechci se dostat ještě do větších problémů – penalizace je šílena.

Teď v dubnu mam dělat závěrečné zkoušky (dodělávám večerně školu, chtěla bych pak začít v tom oboru podnikat), ale bohužel nesoustředím se vůbec na nic, mám v hlavě pouze spirálu peněz, jak z toho ven.

V bance mi nikde nepůjčí, sloučení půjček mi též zamítli, zřejmě kvůli registrům, proto se obracím takto na vás. Prosím, nic ale nebudu platit dopředu, již jsem takto o peníze přišla!

Mohu vám doložit příjem cca 23500 Kč a zbytek ve výši cca 14000 Kč nemohu prokázat.

Moc prosím – je možná vaše pomoc?? Byla bych vám velice vděčná.

Předem vám děkuji za odpověď, ať již je jakákoliv.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou