Půjčka na koupi bytu

Půjčka na koupi bytu

Jsem v hrozné situaci. Jsem rozvedená a mám dvě děti. S přítelem žiji ve společné domácnosti 8 let. Bydlíme v podnájmu, byt jsme kompletně zrekonstruovaly na vlastní náklady po dohodě s majitelem, protože nebyl možný obývat a majitel v té době neměl prostředky na opravu. Do smlouvy jsme si daly,  že nám byt prodá za cenu před rekonstrukcí to je za smluvenou cenu 980tis.

Já jsem zaměstnaná, moje výplata činní 14 tis. čistého, 6tis mám alimenty na děti, a příjem z OSVČ je okolo 10 tisíc měsíčně. Jsem v registru z doby manželství a exekuci splácím v domluvených splátkách 4tis.měsíčně. Přítel podniká, má autodopravu. Jeho příjem je okolo 70tis ale je v insolvenci. Do konce insolvence zbývá 6 měsíců.

Nyní chce majitel byt prodat a velmi na to spěchá. Nechceme o něj přijít, máme v tom dost peněz. V naší situaci nám ale nikdo nepůjčí, zkusila jsem snad už všechno. Finanční prostředky na splácení hypotéky máme, ale nikdo nám jí nedá.

Rodiče už nám také pomoci nemůžou, jsou v důchodovém věku, nikdo jim větší částku taky nepůjčí. Byt v případě koupě by byl napsán na mojí mamku, lze bytem i ručit. Prosím, myslíte, že by se našla nějaká možnost financování? Budu Vám moc vděčná jestli to zkusíte.

Hezký den a děkuji.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou