Finanční pomoc – půjčka 100 000 Kč na nové bydlení

Hledám půjčku do 100 tisíc korun, na zaplacení nového bydlení. Musím se během pár týdnů přestěhovat do nového bytu, a na zaplacení kauce, provize RK a dalších poplatků, potřebuji řádově 100 000 Kč. Jsem ale v insolvenci, která mi končí až v roce 2022.

Dovoluji si vás oslovit s žádostí o půjčku 100 000 Kč. Peníze potřebuji na nové bydlení – potřebuji urgentně zaplatit kauci a provizi RK.

V bytě, kde doposud s partnerkou bydlíme, jsme od majitele bytu dostali výpověď, protože byt se bude prodávat. Dostali jsme dva měsíce na vystěhování, a čas neúprosně běží. Momentálně ale nemáme žádnou velkou finanční rezervu, a tak bych to potřeboval vyřešit půjčkou.

Budu k vám upřímný, jsem momentálně v insolvenci, která by mi měla končit na začátku roku 2022. Vše řádně splácím, tak jak to určil soud.

Mám několik pracovních smluv na DPP. Od začátku roku 2022, bych měl v jednom ze zaměstnání přejít na hlavní pracovní poměr. Bylo mi nabídnuto místo manažera.

Vše si lze ověřit u zaměstnavatele, potvrdí vám, že se mnou počítá. Mé příjmy jsou tedy stabilní a i z dlouhodobé perspektivy, by nemělo hrozit, že bych nebyl schopný splácet.

Žiji s partnerkou, která je v dlouhodobé pracovní neschopnosti a čeká na vyřízení invalidního důchodu. I ona má tedy nějaký příjem, byť není nijak „závratně“ vysoký.

Potřebujeme urgentně půjčit částku řádově 100 tisíc korun, abychom měli na zaplacení nového bydlení. Jak už jsem zmiňoval, majitel bytu (kde nyní bydlíme), ho prodává, už si na něj našel kupce, a tak se musíme během pár týdnů vystěhovat.

Vzhledem k tomu, jaké jsou aktuálně ceny nájmů v Praze, to znamená do začátku nemalé výdaje (kauce, provize RK, nájemné předem, výdaje spojené se stěhováním, atd.).

Půjčku bychom vám byli schopni splácet pravidelnou měsíční splátkou do 5000 Kč měsíčně. Pochopitelně počítám s tím, že za půjčku budu muset zaplatit vyšší úroky, ale to respektuji.

Mohu vám doložit své aktuální příjmy (z prací na DPP), nebo případně i potvrzení od zaměstnavatele, že se mnou počítá na HPP. Mohu také následně doložit všechny doklady, na co byly finanční prostředky využity. Nebo cokoliv jiného, co si řeknete.

Vím, že vzhledem k mojí insolvenci, mi asi nikdo moc nebude chtít půjčit.

I když jsem si v minulosti „nasekal“ nějaké dluhy, tak se snažím vše vyřešit a vše poctivě splácím. Už skoro 4,5 roku platím každý měsíc to, co mi určil soud. Nevynechal jsem ani jednu splátku.

Myslím, že už jsem se ze svých chyb poučil a nyní se snažím chovat zodpovědně. Pokud by mi někdo mohl poskytnout půjčku do 100 tisíc korun, tak vám slibuji, že vám vše vrátím i s příslušnými úroky a poplatky.

Děkuji vám předem, za jakoukoliv rozumnou a férovou nabídku na půjčení peněz.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez zástavy, Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,