Půjčka do 100 000 Kč pro OSVČ na zahájení podnikání (bez zástavy)

Hledám půjčku pro začínajícího OSVČ. Potřebuji cca 100 tisíc korun na investice spojené se zahájením podnikání. Peníze bych splácel měsíční splátkami a půjčku bych chtěl celou splatit do 1 roku. Hledám jen půjčku bez zástavy s férovými podmínkami.

Rád bych našel někoho, kdo by mi mohl půjčit cca 100 000 Kč. Finanční prostředky z půjčky, bych chtěl použít na zahájení podnikání. Peníze bych splácel měsíčními splátkami po dobu cca 1 rok.

Jsem momentálně zaměstnaný, ale firma kde pracuji, bude brzy končit. Máme už rozdané výpovědi, a já budu za pár týdnů bez práce. Řeším tedy co dál, abych po skončení zaměstnání nebyl bez příjmu.

Dostal jsem od kamaráda docela zajímavý tip, že bych mohl začít podnikat jako OSVČ, v přepravě zboží a osob (kamarád se tomu již nějakou dobu věnuje, a tak mám reálné informace, co a jak stojí, jak to funguje, a jaké očekávat příjmy).

Mám rozjednanou smlouvu s firmou Rohlik.cz a dále bych chtěl jezdit i pro formu Bolt (oboje se vzájemně doplňuje). Po rozvážkových službách je během epidemie COVID docela poptávka, takže práce je více než dost.

K tomu, abych mohl začít podnikat jako OSVČ, ale potřebuji zaplatit různé výdaje – zaplatit žlutou kartu (taxi), pořídit si odpovídající pojištění, upravit/dovybavit moje auto a další věci.

Na základě zkušeností mého známého, jsem si udělal kalkulaci, a počáteční investice mi vychází na cca 100 tisíc Kč. K tomu musím počítat s tím, že je nějaká doba splatnosti faktur, atd.

Mám sice nějakou menší rezervu, ale pokud počítám s tím, že první 2 – 3 měsíce budu mít nižší příjem a budu platit výdaje. Takže mi to vychází, že bych potřeboval půjčit řádově 100 tisíc, abych měl vše pokryto i s rezervou na první 3 měsíce.

Očekávaný příjem z podnikání je cca 50 – 60 tisíc korun měsíčně. Takže jakmile se mi to vše rozjede, budu mít dost peněz na splácení.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 100 tisíc korun do začátku podnikání, tak bych vám peníze začal splácet po 3 měsících, a posílal bych 10 – 15 tisíc korun měsíčně, tak abych celou půjčku, co nejdříve splatil.

Jsem svobodný, bezdětný a nemám žádné velké běžné výdaje. S tím, co se dá očekávat jako zisk z podnikání, si tak budu moci dovolit splácet i vyšší měsíční splátky.

Za půjčku ale nemohu ručit žádnou nemovitostí nebo něčím podobným. Potřebuji tedy najít nějakou půjčku pro OSVČ, bez zástavy. V bance mi nepůjčí. V práci jsem už ve výpovědní lhůtě, a s podnikáním sotva začínám.

Snad by se ale našel někdo ochotný, kdo by mi poskytl finanční prostředky do začátku podnikání. Mohu vám ukázat vše, co už mám dojednáno, a také moje kalkulace, abyste viděli, že to vše má reálný základ.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou