Půjčka 30 000 Kč na pronájem bytu (na kauci)

Hledám půjčku 30 000 Kč na 6 měsíců. Jsem samoživitelka s dítětem a sháním nové bydlení (pronájem bytu). Peníze potřebuji na zaplacení kauce za nový byt + na zaplacení dvou měsíčních nájmů předem. Jsem zaměstnaná a peníze bych splácela pravidelnou měsíční splátkou.
Dostala jsem se do složité životní situace a potřebuji si akutně najít nové bydlení. Nemám ale momentálně dostatečnou finanční rezervu, abych zvládla zaplatit kauci za nový byt.

Potřebovala bych tedy krátkodobě půjčit 30 000 Kč, abych měla peníze na zaplacení kauce, za pronájem nového bytu + nájemné za dva měsíce dopředu.

Jsem samoživitelka s jedním dítětem. Rozešla jsem se teď s partnerem, se kterým jsem několik roků žila. Dočasně jsem se přestěhovala k rodičům, ale ti mají jen velmi malý byt, a tak je to dosti nepohodlné.

Potřebovala bych si sehnat nové bydlení. Stačí mi jen malý byt, pro mě a syna. Všude po mě ale chtějí zaplatit kauci, a k tomu ještě minimálně dva nájmy dopředu. Nemám skoro žádnou finanční rezervu, a tak bych potřebovala půjčit cca 30 000 Kč na 6 měsíců.

Jsem zaměstnaná v zaměstnání, kam jsem nastoupila po rodičovské a mám pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Kromě toho mívám občas nějakou brigádu.

Počítám také s tím, že bych si po nastěhování do nového bytu požádala o příspěvek na bydlení od státu (to mohu až po 3 měsících v novém bytě). Takže pak by mi na bydlení přispíval i stát.

Počítala jsem si to, a mohla bych vám každý měsíc splácet 5000 Kč. Takže bych celou půjčku mohla zaplatit během 6 měsíců (+ tedy ještě úroky, o jaké si řeknete).

Zkoušela jsem se poptávat půjčku od banky, ale mám problém, že jsem v minulosti (ještě během rodičovské), měla nějaké nezaplacené účty a tak mám záznam v registrech neplatičů. Svoje dluhy jsem už dávno zaplatila a nic nedlužím, to ale banku nezajímá.

Byla bych moc ráda, pokud by mi byl někdo ochotný půjčit zmíněných 30 0000 Kč na 6 měsíců, na zaplacení kauce a nájmu za nové bydlení.

Prosím nepište mi, pokud chcete zaplatit něco předem. To si nemohu dovolit. Stejně tak nejsem ochotná za půjčku platit poskytováním „nějakých“ služeb.

Hledám jen normální půjčku, kde bych vám každý měsíc zaplatila pravidelnou splátkou (nebo vše naráz za 6 měsíců). Nestojím o nějaké pochybné nabídky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou